Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerítés nélkül szabadon...

Kerítés nélkül szabadon tartott kutyák? Séta közben megtámadtak.

Figyelt kérdés
Bekiabáltam a tulajnak, h jó lenne ha megkötné őket, erre neki állt feljebb és ő kezdett el okoskodni meg hősködni. Normális az ilyen? Ha kisgyerekkel lettem volna tuti történt volna valami baj, még szerencse, h én tudok bánni a kutyákkal, mivel mindig is volt nekem is. Meg szeretem is őket egyébként. Itt a tulaj hozzáállásával vannak nagy gondok. Minek tart az ilyen állatot? Gondolom ezt meg se tehetné?
2016. ápr. 12. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

A gazdának arról kell gondoskodni, hogy a kutya ne menjen ki a területéről. Ha neki ez kerítés nélkül is megy, akkor nincs gond.

Mi a francnak kiabálgatsz be más portájára? Én sem kínálnálak meg pálinkával, miután belepofázol az életembe. (Tudod, amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten.)

Még szerencse, hogy tudsz bánni a kutyákkal, hisz neked is volt. Akkor min is aggódsz???


"Ha kisgyerekkel lettem volna tuti történt volna valami baj," Miért is? Azért vagy ott a kisgyerekkel, hogy ne csináljon hülyeséget és máris nincs gond.


Valld be, felhúzott, mert te beszóltál neki, ő meg volt olyan köcsög, hogyvisszaszólt és te alulmaradtál a vitában. :)))

2016. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Tegyél bejelentést a polgármesteri hivatalban, de akár a rendőrségre is mehetsz. Az nem normális dokog,hogy a kutya ki tud menni,sose lehet tudni,éppen milyen inger éri, nem lehet arra apellálni,hogy normál esetben mondjuk telken belül marad.
2016. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megérdemelnéd, h feléd is 3 németjuhász szaladjon!! Akkor okoskodj! Barátnőmmel voltam és ő meg fél az idegen kutyaktól, így lehetett volna baj, ha nem mondom neki, h ne szaladjon, hanem maradjon egy helyben!
2016. ápr. 12. 13:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából gondolkoztam ezeken a lehetőségeken is, mert ebből másnak is lehet baja, illetve a kutyáknak se lenne jó, ha elütné őket egy autó, mert elkóborolnak.
2016. ápr. 12. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Rossz dologot kiabáltál be, idèzni kell az övèdelmi törvènyt, miszertin a támadó kutya èlet kioltására alkalmas, ìgy a, akár kinis nyìrhatod b, a gazda feleőssège ha sèrülèst okoz szval őt meg viszik a rendőrök. Ezek után másnap egy szèp nagy baltával kell arra sètálni úgy hogy a gazda lásson...
2016. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:) Egyébként igen, meg tényleg nem csivavákról beszélhetünk ugye..
2016. ápr. 12. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Írsz egy bejelentést a helyi jegyzőnek, amiben részletesen kifejted a dolgokat, aztán jó esetben elindul valami, kötelezik az illetőt a kutyái kordában tartására, rossz esetben semmi nem történik. De szerintem érdemes megpróbálni. Ha en jegyző lennék, nem szeretnék azzal bekerülni az újságba, hogy a kutyák széttéptek valakit, pedig egy éve hozzám fordultak a problémával.
2016. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

"Megérdemelnéd, h feléd is 3 németjuhász szaladjon!!"

Én nem kívántam neked semmi rosszat. Te miért teszed? Ilyenkor nem gondolod végig?

Te a hülye autósnak is azt kívánod, csavarodjon fel az elő fára és dögöljön meg?

Miért kell mindig másnak rosszat kívánni?

2016. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szántóvető ***** válasza:
0%
ott helyben csendőrt kellett volna hívni.más is mehet arra kisgyerekkel,és akkor tuti baj lesz.ezt te írtad korábban.
2016. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8. Te humorizáltad el a dolgot, nem én. De persze, ha veled történik, akkor is biztos humoros lennél. Te kezdted én csak reagáltam.
2016. ápr. 12. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!