Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy elhagyott...

Találtunk egy elhagyott kiskutyát a földünkön. A szüleim megengedték megtarthatom. Érdemes kosarat venni neki? Kis vizsla latszatra az oltasokat holnap intézzük akkor lesz állatorvos

Figyelt kérdés

Szeretnék neki játékot venni de milyet?

Ilyen picire lehet nyakőrvet rakni?


2016. ápr. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Két hétig az eredeti gazdáját kell keresni. Állatorvossal nézessétek majd meg, hogy van-e benne chip. Illetve kérdezzetek majd körbe, nem hiányzik-e valakinek.

Utána majd vehetsz neki kosarat meg játékokat.

2016. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Attól függ hogy kb hány hetes lehet,de szerintem lehet nyugodtan had szokja... Nekem most hat hetes a kis kutyám de már jövőhéten lesz rajta nyakörv!

Illetve arra nagyon ügyelj hogy fel ne akadjon vele sehova,mert megfojthatja magát...

A kosár az a te döntésed megalszik ő egy rongyon is vagy a földön főleg hogy jön a nyár de ha szeretnél vegyél neki nyugodtan!

Játékot valami rágókát van műanyag és textil.Én véleményem szerint műanyagot vegyél neki még pici (puhább,könnyebben megtudja fogni)

De hát minden kutyatartónak más a szokása véleménye :)

Nekem van három egy német juhász,Kaukázusi és egy német juhász-kuvasz keverék kölyök kutyám :)

2016. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintünk chip nem lehet benne, a falunktol tavol talaltuk. Holnap majd kiderul addig varok.

Ladaban vqn, ruhak alatta

Nagyon megszerettem, remelem orokre az enyem lesz

2016. ápr. 22. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Micsoda emberek vannak. Csak úgy kidobták, aztán ha ti nem gondoskodtok róla, akkor ott hal meg? Azért ha van kedvetek, a rendőrségre elsétálhatnátok, hátha veszik a fáradtságot, hogy megkeressék azt a disznót, aki ezt művelte.
2016. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz kosarat, de nagy valószínűséggel nem lesz hosszú életű. A kölykök, főleg fogváltáskor igen szeretnek rágni.
2016. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!