Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha ezen a héten nem tudom...

Gazor022 kérdése:

Hogyha ezen a héten nem tudom állatorvos vinni a kutyám (4-honapos vizsla oltva féregtelenítve) akkor mit tudok tenni az ellen hogy folyik az orra? Semmilyen más baja nincs csak folyik a takony az orrából.

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kezdeti tünet, mindenképp jó lenne ha látná doki.
2014. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt én értem de a kérdésem annyi hogy lehet-e neki adni valamit addig míg eltudom vinni, amúgy megy a zöld:D
2014. okt. 7. 19:25
 3/8 A kérdező kommentje:
csináltam neki hús levest persze fűszerek nélkül azt kapja napi 3-szor melegen plusz nem viszem ki a lakásból ezen felül tudok meg valamit tenni érte a jövőhét elejéig?
2014. okt. 7. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kutyánál az orrfolyás nem egyenlő az embernél előforduló megfázás miattival.

Lehet pl valami belement az orrába.

Meg kellene beszélni az orvossal, hogy fizetsz a jövő héten.

2014. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nem pénzügyi problémáim vannak ment a zöld de nem ez lett volna kérdésem..
2014. okt. 7. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Keress egy állatorvost, akihez viheted a héten. Ha folyik az orrából, az nem normális. Én nem várnék a helyedben.
2014. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adjál neki Immunovet immunerősítőt, állatpatikába orvos nélkül is kiadják. De dokihoz mindenképp vidd el, ha most nem megy akkor amint tudod.
2014. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó! köszi a választ ....
2014. okt. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!