Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te mit tennél a kutyliddal?

Te mit tennél a kutyliddal?

Figyelt kérdés

megválnék a labradoromtól mert nagyon kevés idöm van rá több kellene de egyelöre képtelen vagyok. Van két gyerekem és munkát is keresek.van melette egy vizsla is de ö marad mert a férjemé.a másik viszont az enyém. Lenne egy család aki most befogadnám jo helyre kerül többet foglalkoznának vele. Te megválnál töle?

oltva, féregtelenitve, ivartalanitva, szépen nevelve, soke nergiát fektettem bele az elmult 3 évbe de most nagyon kevés idöm lett. többet érdemelne, de a szivem is megszakad hogy máshova kerülne


2016. ápr. 25. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha az egyik kutyára van idő, mert a "férjedé" akkor a másikra miért nincs? Vagy a gyerekeket is megosztjátok? Bocsánat, ha bunkónak tűnik, de azért..
2016. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Első, tudod attól, hogy egy kutya családban van, még egyáltalán nem biztos hogy közös is. De persze lehet csak arról van szó, hogy a férj ugyanúgy nem tud vele foglalkozni, de ez nem érdekli, a feleség meg nem tud mit csinálni ha nem az ő nevén van.

Én biztos nem adnám senkinek a kutyámat, szerintem nem tragédia az, hogy ha egy ideig nem forog az egész világ a kutya körül, főleg ha van kert is. Vannak ilyen időszakok mindenki életében.

2016. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem amig kicsik voltak a gyerekek volt idöm kutyával is foglalkozni moist meg utazgatok jobbra balra m,elo ügybe és csak este érek ahza mire a család ezért filozom azon hogy odadom olyannak aki napi szinten foglalkozik vele
2016. ápr. 25. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha a férjednek a vizslára van ideje, akkor miért nem lehet azt a labit is mellé csapni és együtt fárasztani őket? Ha már sétálok a kutyával tök mindegy, hogy egy vagy két kutya jön velem, főleg hogy írod, hogy még jól nevelt is.

Külön kasszát sok családnál hallottam már, de hogy a kutya is külön legyen, nekem ez érthetetlen.

És nem, én nem válnék meg Tőle. A kutyák nálunk a családhoz tartoznak, és bár a párom nem kutyás, csak a kutyáim mellé csöppent, ettől még az a természetes neki, hogy ha valami miatt nincs időm a kutyákra, akkor megfogja és viszi őket sétálni.

2016. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy három éves kutya nem fog belehalni, ha egy átmeneti időszakban csak az átlag családi kutya életét kell élnie. Feltételezem, hogy az, hogy te sokat vagy távol, nem azt jelenti, hogy addig a kutya a pincébe van zárva, hanem ott a férjed meg a gyerekek, akik azért csak megpiszkálják néha.
2016. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem válnék meg tőle. Ha szereted azt a kutyát tuti hogy ezért nem aod el. Vagy kereshetnél valakit aki foglalkozik a kutyáddal.
2016. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez durva, és igaza van az elsőnek. A gyerekeket nem osszátok szét egymást között? Vagy a pénzt? Vagy a bútorokat? Az az én hűtöm, az a te porszívód? Érdekes házasságban éltek...


És amúgy jah, ha a vizslát már viszi a férjed sétálni, akkor a labit miért nem tudja magával vinni? Ha már van otthon egy kutya, akkor nem sokat "számít" hogy ott van még egy, időben, pénzben, helyzetben ugyan ott vagytok.


Én nem adnám a kutyát, hanem megbeszélném ezt a férjemmel.

2016. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!