Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha szuper fegyelme...

Mit tennél, ha szuper fegyelmezett versenykutyádhoz odaengedné az egyik idióta gazda a fegyelmezetlen, még nem engedelmes kutyáját, aki játszani akar vele, és zavarja kirándulás alatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A szuper fegyelmezett versenykutya kiránduláskor szinte teljesen olyan, mint a másik kutya. Ne adj isten, még játszhat is akár egy másik kutyával.
2015. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem és a kutyámat zavarja a másik kutya, akkor először még próbálnék normális hangszínben szólni, ha ez nem hat, akkor elküldeném őket a fenébe. Azért hadd döntse már el mindenki, hogy a kutyájához/gyerekéhez/hozzá odamehet-e egy ideen kutya!
2015. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
93%
Amíg a másik kutya nem provokálja az enyémet, nem ugrik-mászik rá, veszi a kutyám jelzéseit, addig hagyom ismerkedni. Viszont ha éppen gyakorolnánk, vagy kaja közben mellettem lenne, szólnék, hogy hívják vissza...ha nem megy, segítek :D
2015. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Szuperfegyelmezett versenykutya. :D

Hát ha már ilyen, akkor nyilván ismer egy olyan parancsot, hogy maradjon mozdulatlan, és nyilván annyira a kontrollom alatt tudom tartani, hogy ezt akkor is tartsa, hogyha az arcába másznak. Egy szoborkutya pedig nyilván senkinek sem izgi, így a másik kutya hamarost feladná. :D

2015. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mielőtt azt hiszitek, enyém a szuperversenykutya, nem. Ezt úgymond kívülállóként láttam, véleményem is van a dologról, de kíváncsi vagyok, más hogy látja. Ez egy kutyás-találkozó volt, egy nagy téren az összes kutyát elengedték, voltak teljesen kezdők és versenykutyák is. Nos az egyik kutty odament szinte mindegyikhez játszani, a legtöbb gazdi is mosolygott rajta, mert a többi kutya is hancúrozott. Aztán odament ehhez a szuperversenykutyához, no, ennek a gazdája úgy káromkodott a másik kutyásra, elküldte a jó édesanyjába, és megfenyegette, hogy "szétrúgja a hülye dögöt" , ha nem tűnteti el a gazdája. Az szegény sírva vitte el a kutyáját, én nagyon sajnáltam, de többen is, csak ezek ellen senki nem mer szólni, mert emberrel-állattal nagyon agresszívek.
2015. aug. 20. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem te vagy az, akinek eltanácsolták a kutyáját behívhatósági anomália miatt az iskolából? Még mindig nem tudsz leszakadni ? Az a kutyatulajdonos egy szemellenzős alak, aki úgy gondolja, attól lesz jó versenykutyája , ha csak a gazdájára van rácuppanva, nem játszik más kutyákkal, és így is neveli azt. Bunkó emberek mindig is voltak. Csak tudnám, mit keres az ilyen egy közös kiránduláson?
2015. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!