Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs és bolha ellen mi az...

Kullancs és bolha ellen mi az ami tényleg jó (nem csak a reklámban), és az ára is tűrhető?

Figyelt kérdés

Nyakörvet nem akarok a kutyámra rakni! Nem szeretném, hogy nyakörvben járjon-kelljen az udvaron, mert bárhová beakadhat vele, és ha pont nincs otthon senki, aki észrevegye...

Advantix csepp vagy a frontline- mennyire jó, tapasztalatok? Melyik a jobb? Persze mást is írhattok, ha az nem nyakörv. Mert volt már ilyen kérdés, tudom/látom, de 99%-ban nyakörvet írták a válaszolók, azon kívül a feljebb említett két csepp szerepelt a listán.


2010. ápr. 7. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kiltix nyakörv, és ha biztosabbra akarsz menni, havonta vagy mennyi időnként az Advantix csepp hozzá.. állatorvos barátnőm mondta ezt:) 100%os megoldás szerintem semmiben nincs.
2010. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Frontline Plus-szerintem-nekem nagyon bevált, de attól is függ mennyire fiatal a kutya.
2010. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
miért félsz ennyire a nyakörvtől? bocsi,hogy én is megint azt írtam (első vagyok) de mi ezt a tanácsot kaptunk hozzáértőtől. Nem akad az be olyan könnyen, plusz az azért levehető, tehát nincs úgy belefűzve, hogy ha beakad, akkor tutira ott is maradjon.. tehát kiltix nyakörv és advantix csepp továbbra is az ötletem..
2010. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Frontline spray nálunk bevált. Az állatorvosunk a nyakörvre azt mondta, nem túl hatásos.
2010. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amit én inkább ajánlanék neked, az a STRONGHOLD és az ADVOCATE. Ezek nagyon szuper szerek, féreghajtó és szívféreghajtó hatásúak, az esetleges bolhákat kiírtják, a petéket magtalanná teszik, és rüh atka ellen is jók, kullancsok a kutyádat meg nem környékezik!


Az Advocate kb 3000Ft/hónap, a Stronghold 3500Ft/hónap. nagyon kullancsos területen élek, mióta ezeket használom, egy darabot sem találtam, még túra után sem bennük!


A Frontline és az Advantix fele annyira sem jó, mint ezek, ezek inkább apró-cseprő védekezések, ráadásul a Frontlineban nem változtatják az összetevőket, és egy idő után a kullancsok immunissá válnak ellene.

2010. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
frontline-combo nekünk bevált nem volt benne már egy jóideje:)
2010. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozok az előttem szólóhoz,a frontline combo nagyon jó,én is azt használom.
2010. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
100%

18:52

Az advocate nem véd a kullancs ellen. És próbáld meg máshol beszerezni, mert iszonyú drágán veszed. Én 1800 Ft-ért kapom az állatorvostól, pedig biztos, hogy ő is keres rajta.

Kullancs ellen az advantix véd.

2010. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!