Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudja emészteni és kikakilj...

Megtudja emészteni és kikakilja vagy lesz neki valami komolyabb baja? Milyen jelekre figyeljek oda? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
voltunk ma sétálni a kutyámmal, és egyik öregasszony disznó csontot rakott ki a kóbor kutyáknak enni, (nagyok voltak köröm vagy valami hasonló).én gyagyás kutyám persze megtalálta és amikor elakartam venni tőle nyelt egyet és 2 elég nagy darabot még kitudtam szedni a szájából. de lehet hogy le is nyelt egyet.kistestű kutyám van törpe tacskó és még csak 4 hónapos.
2010. ápr. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém is 4 hónapos kistestű kutya,és kb 2 hete ellopta a nagykutyám csontját,az is disznócsiont volt,én sem tudtam tőle elvenni,elfutott vele:D Semmi baja nem lett tőle,tiédnek sem lesz nyugi,a csirkecsont veszélyesebb lett volna,mert az kiszúrhatta volna a beleit,de szerintem a disznócsonttól nem lesz baja.
2010. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, nem te adtad neki a csontot, de erre nagyon figyelj oda, SOHA ne adj neki, semmi szüksége rá. Ha azt akarod, hogy rágcsáljon, akkor vegyél neki rágcsálnivalót, ne csontot.

ON: Anyu tacskója nem tudom, h egyedi esetnek számít- e, de ő mindig megszívta vele szegény... átszökött régebben a szomszédba, ahol összeszedte a maradék CSONTOT. Eredmény: minden esetben szorulás, napokig kíbnlódás, majd állatorvos, beöntés, felnyúlás a fenekébe, stb. Szerencsére a műtétet mindig megúszta (eddig, már megcsináltuk a kerítést), de borzalmasan szenvedett és csak a szerencsén múlt, hogy így alakult.

Amúgy megrágta, olyan csontzúzalék volt ami elzárta a belét. Vigyázz rá.

2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hinném,h baja lenne. arra kell ilyenkor figyelni,hogy máskor ne egyen utcán mert sajnos már sokan mérgeznek:(
2010. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!