Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kb.8 kilós kis kutyám...

A kb.8 kilós kis kutyám szétrágott néhány darab széntablettát (nem tudom mennyit, remélem 20-nál nem többet). Lehet komolyabb baja a szoruláson kívül? írjatok, mert nagyon féltem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle , nem igazán hiszem hogy a széntablettát túl lehet adagolni.
2011. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyi lehet, hogy sokszor nagyon erőlködhet székletürítés közben és kialakulhat aranyér ami egy kutyát el is vihet. de mondom ez nagyon ritka, hogy ez történjen, legtöbbször szegény erőlködik és semmi nem történik. de ha minden negatív tényezőt ki akarsz zárni adjál neki jó olajba tocsogó kenyeret, vagy egy szeletet.
2011. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szorulása lesz. Szerintem adj neki egykis tejet, ha látos hogy erölködik, az majd meghajtja.
2011. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itass vele meleg kakaót, vagy szilva lekvárt, de azért kérdezd meg az állatorvost is!

Amúgy meg legközelebb figyelj oda arra, hogy ne érjen el ilyeneket, egy kutya olyan, mint egy kis gyerek.

2011. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. A közhiedelemmel ellentétben a széntabletta nem hasfogó, nem lesz tőle szorulása. Semmi probléma nem lesz belőle.
2011. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!