Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A parvo vírus jöhet hullámokban?

A parvo vírus jöhet hullámokban?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos staffim és szerdán a parvo jeleit vettem észre rajta. Másnap jobban lett evett is ivott is (persze a kaját csak mértékkel adtam) próbált játszani is. Következő nap megint rosszul lett. Most épp kórházban van, de ott azt mondták, hogy előző nap egész jól volt. Ma elkezdték infúziózni és gyógyszert is kapott, mert megint rosszul volt. Amit a parvoról olvastam nem ezek a tünetek. Akinek a kutyusa átesett ezen a betegségen vagy ehhez hasonló tüneteket produkált kérem írjon. Totál el vagyok keseredve és féltem a kutyám... :(

2016. máj. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt parvós a kutyám, 3 évesen oltás mellett :/


Nála úgy kezdődött,hogy este nem akart enni,de nyár volt,szóval nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki,mert van,hogy nyáron keveset,vagy abszolút nem eszik akkor későbbi órákban adom elé.


Nos aznap este már ment a hasa,de még nem volt véres.


Másnap reggelre a kutya csak feküdt a lakás tiszta véres hasmenés,hányás volt.. szegénynek a hátsó fele és a szakálla is tiszta vér volt :( Rohantunk orvoshoz infúzió.. kapott injekciókat stb.. aztán vissza kellett vinni még este is.. 3-4 napig jártunk vissza injekcióra,meg infuzióra. reggel-este..


Aztán nagy nehezen már evett egy keveset,meg ivott. Mikor már jobban volt akkor tablettát már betudtuk adni neki vmi spéci konzervet kellett neki adni,később meg csirkemmellet és rizst, meg a vizébe kellett vmi port feloldani vmi vitaminos cuccot, éjszakánként meg nappal is óránként itatni fecskendőből,mert első napokban inni se volt hajlandó. Mondom ő 3-4 nap után lett jobban.

2016. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nem lehet hogy csak erős bélgyulladása van?


parvó az gyorsan ledönti a kutyát, olyan nincs,hogy egyik nap rosszul van majd jobban és utána megint rosszul van..


Bágyadtság,étvágytalanság, véres hasmenés,hányás-ezek a tünetek.

2016. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Bágyadtság,étvágytalanság, véres hasmenés,hányás-ezek a tünetek."


Ezek mind meg voltak. De csütörtökön evett is egy keveset. Pénteken nem evett csak ivott és az is kijött belőle 5 percen belül. :( Azért hiszem azt, hogy parvos lehet. a doki azt mondta, hogy holnap lesz a laborja és akkor többet tudunk..

2016. máj. 1. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendben,írd meg,hogy mit mutatott ki a labor.

Jobbulást a kutyusnak!

2016. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Parvos a drága. :( Szerdáig kapja a szurit meg az infuziót. Remélem rendbe jön tőle.
2016. máj. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!