Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetseges lenne megtanitani...

Lehetseges lenne megtanitani erre a joszagom?

Figyelt kérdés
Mint az kiderult van egy nagyon csunya betegsegem ami miatt, hogyha gyorsan felszivodo szenhidratot viszek be a szervezetembe akkor gyengul a belmukodesem, de most nem is ez a lenyeg, hanem hogy lenne e valamifele mod hogy a masfel eves samoyede dragamat hogyha mondjuk muzlievesre adnam a fejem akkor jelezzen nekem? Gondolom hatalmas hulyesegnek tartjatok, csak kivancsi vagyok hogy lehetseges e es hogy milyen mod lenne erre?
2016. máj. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, magadtól nem tudod megállni, hogy ne egyél müzlit? Akkor ott súlyosabb bajok vannak, azon egy kutya nem fog segíteni...
2016. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez volt a kerdes? De megtudnam allni, csak kivancsisag es mindezek mellett szivesen tanitgatnam meg a kisdogom :)
2016. máj. 1. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, konkrétan mit szeretnél? Vesse rád magát a kutya és marja ki a kezedből a müzlit amikor eszed vagy kezdjen el ugatni vagy mit szeretnél? Nyilván sok mindent meg lehet tanítani a kutyáknak, csak azért azt is szem előtt kell tartani a gazdának, hogy a kutya az kutya.
2016. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elméletileg talán van rá lehetőség, ha a kutya számára egyértelműen azonosítható az a cucc, amit nem ehetsz, és amúgy az állat kellően motivált a folyamatos készenlétre (ami egy szaminál nem valószínű), esetleg ha direkt megnézetsz vele mindent, mielőtt a szádba veszed. De a drogkereső kutyák is hibáznak néha ugye, mert néhány gyógyszerben vannak hasonló anyagok, mint amiket szoktak keresni, és arra is bejeleznek. Ez simán előfordulhat bármilyen más anyagnál is. Szóval sokkal egyszerűbb, ésszerűbb és biztonságosabb, ha egyszerűen nem eszel müzlit ;)
2016. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, mint már mondtam megtudom állni, csak mondjuk mamám samoyede egyből elkezd ugatni, hogyha valaki megemeli a hangerejét és annyira érdekel, hogy erre hogyan lehetett volna megtanitani :) nem mellékesen, szerintetek ezt a felemelem a hangerőt, ugatásos dolgot hogyan lehet megtanitani? Mamám nem tanitgatta úgy konkrétan, ez valahogy vele született vagy tudja a fene, de nagyon hasznos :)
2016. máj. 1. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt nagyon lehet tanítani, abban meg majdnem biztos vagyok, hogy nem érdemes. Ez a kutya egyéni érzékenysége.
2016. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!