Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet vele? Lehetséges...

Mi lehet vele? Lehetséges hogy kölyköket vár? Vagy beteg lehet?

Figyelt kérdés

Nem rég tüzelt és direkt vigyáztunk, hogy ne kerüljön semmilyen olyan kapcsolatba más kutyákkal hogy gond lehessen belőle. De viszont az utolsó hetében pár napra el kellett vinnünk panzióba. Ahova vittük rajta kívül még 5 kutya volt és mi amúgy teljesen megbízunk abban az emberben akihez vittük, de szerintetek nem lehetett véletlen valami tranzakció amikor ő nem figyelt? mert mióta haza került sokkal bujcsisabba, többet alszik és szerintem hamarabb elfárad mint szokott, de amúgy meg nem látszik rajta semmiféle levertség vagy ilyenek szóval szerintem a betegség kizárt.

szerintetek én gondolom túl vagy lehet valami alapja?

és mielőtt belekötnétek következő tüzelés után visszük ivartalanítattni!



2016. máj. 4. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vemhes, vagy szimplán beteg. Vidd orvoshoz, ha nem javul.
2016. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz lehet hogy azért bújik mert hiányoztatok neki. 1-2 napig még figyeld, és ha nem javul, orvos, ahogy már írtam.
2016. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legokosabb megnézetni dokival.
2016. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk tüzelő kutyát nem nagyon szabadna szerintem panzióba adni...
2016. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi sem nagyon akartuk csak nem tudtunk mit csinálni... gondolom nem csak nekünk volt olyan helyzetünk, hogy nem volt más választás mivel rokonokhoz se tudtuk elvinni. köszönöm az eddigi válaszokat, mindenképp felkeressük a dokit
2016. máj. 4. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet állvemhes is, az olyankor fordul elő, ha tüzelés során nem termékenyül meg, vidd el dokihoz, hogy megvizsgája!
2016. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!