Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutya?

Miért nem eszik a kutya?

Figyelt kérdés
Szóval:Van 2 kutyám és sajnos az egyik elpusztult(magyar vizsla) aminek nem örülök.De sajnos a másik kutyám sem nagyon örül neki(Pitbull)Sokat játszottak együtt meg egy helyen feküdtek.enni eszik csak keveseket.Gyengének nem látom gyenge lenne csak fogyott kicsit.Ha játszok vele játszik ugrál.De sajna nem nagyon akar enni azóta.Mit csináljak szerintetek?

2016. máj. 4. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
nem szeretnél mellé egy új társat? Nekem is februárban halt meg az egyik kutyám. A társával egy házban aludtak, vagy ha csak az uvaron feküdtek, akkor is mindig összebújtak. Ő enni evett, de nagynion sírt reggel délben este:( Nagyon sokat voltam vele, de nem elég neki, fajtárs kell mellé, majd júniusban érkezik is egy kiskutya, hamarabb szerettem volna, de hát a tnyésztőknél nem mindig úgy van kutya ahogy szeretné az ember.
2016. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát erről nem döntöttem még.Akkor gondolatom szerint,vagy te szerinted is bánatában nem eszik?Elmúlik ez?
2016. máj. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!