Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a kutyám ne...

Eve5 kérdése:

Mit tegyek hogy a kutyám ne egyen tojást?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje evell küszködök. Mindenféle marhaságot csináltam vele hogy ne egye meg, de mégis meg eszi, tehát reggel megyünk ki engedni a tyukokat, és az ajtót ahová be vannak zárva nyitva hadjuk hogy be tudjanak menni, és a kutya, szépen be lopozik, és meg eszi a tojást. Most vettem észre. Ez így nem megy, a szüleim ki vannak rá. Örökbe akarják adni, mert nekünk is nehéz, nem hogy a kutya egye a tojást:(
2016. máj. 4. 19:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szeretném hogy aki azt gondolja hogy aki azt mondja hogy a kutyáim nincsennek rendesen ellátva.. jöjjön el nálam egy egész napra és nézze meg hogy mit csinálnak a kutyáim egész nap.
2016. máj. 6. 18:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Figyelj ezzel sajnos csak magad alatt vágod a fát. Az előző kérdéseid alá kommentelted, hogy a kutyák egész nap még éjszaka is nyugodtan kijárhatnak az utcára:/ tényleg szeretném elhinni h jó gazdái vagy nekik, de sajnos nem megy, főleg azután h írtad, h az egyik kutyád mellső lábai leégtek és nem is érdekelt:( Aztán chip csak 2-ba van. Magyarországon 2012 óta MINDEN kutyában kötelező chippet ír elő. De sajnos mi csak a kérdéseid és kommenteid alapján ítéljük, meg h milyen gazdája vagy:( (mellesleg pont ezek alapján nem tűnsz valami tapasztalt gazdinak, ahhoz képest, hogy mennyi kutyád van) És tényleg bocsi, hs esetleg nem így lenne én csak azt látom amiket közölsz.
2016. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát itt nemis annyira törődnek a kutyákkal sem az emberekkel. Tehát nem várharunk el semmit. Kötelező csak volt egy ideig. És akkor is nem chip- eltette be senki. Mi meg nem voltunk itthol, az öreggek mondták. Sajnos nem tehetünk róla hogy Románia olyan szemétség. Elbújhat Magyarórszág mellett (sajnos) :|
2016. máj. 7. 14:22
 14/18 anonim ***** válasza:

Úristen... Éjjel-nappal kijárhatnak az utcára?

Egyszer nagyon megütitek ezzel a bokátokat... Bizony, nem mindenki szereti, ha egy ház udvarából x számú neveletlen, ugatós, harapós de akár kenyérré kenhető kutya keresztezheti az útját. El

mennek a rendőrségre, sintérhez... És előbb-utóbb elviszik az összes kutyát. és ez még a jobbik eset.

Ha a kutyák megtámadnak valakit, ami előfordulhat. Valaki megijed, meghajítja őket kővel, had ne soroljam. A végén gondatlanság miatt elkövetett emberöléssel fognak titeket megvádolni. A kutyákat meg el is altathatják.

2016. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hogy tudd a kutyáim soha élletükben nem haraptak meg embereket. Mindenki szereti őket, mindenkivel jóba vannak Úr Isten.. !!

És ha meg is támadná nem jelentenének fel egyből hanem eljönne személjesen. Tehát -.-

2016. máj. 7. 15:47
 16/18 bollocks ***** válasza:
eve5, azt írtad, hogy meglátogathatunk, megnézni a kutyáidat, de nem voltál hajlandó reagálni a privát üzenetre, amiben az elérhetőségedet kértem. Szóval felteszem itt is a kérdést: Óvárin belül merre laksz?
2016. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze.

Biztosan olvastad itt annó a 29 éves meleg kutyafóbiás srác írását... Azért jelent fel embereket, mert a gazdi jelenlétében, szelíd, behívható kutyákat elengednek .

Én csak jót akarok, de ti nem vagytok ehhez elég intelligensek...

Sajnálom. De a kutyákat jobban.

2016. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

eve5 az egy dolog, hogy nem foglalkoznak se kutyával se emberrel, DE ehhez mi köze van annak, hogy mindigkijárhatnak?? komolyan nem értem. Ha nem foglalkoztok velük akkor minek kutya? Egyébként meg ha olyan szelidek, hogy nem bántanak senkit, akkor megintsak minek, hisz akkor még a ház őrzésére sem jók úgymond. (mondjuk az embert nem haraptak kommenttel nem tudok annyira egyetérteni, mert az egyik kérdésben pont azt kérdezted, h mit csinálj a hamis keverékkel, ill. hogy tudnád agresszívabbá nevelni a rotit)

Szegények csak azért vannak tartva, hogy csak úgy létezzenek?


A fent említett kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7742881-milye..

és egy komment hozzá:

A kérdező kommentje:


10 kg. Es egesz a terdemig er. :) ES nagyon hamis


a rotisat nem találtam meg, de van egy másik érdekes kérdése is...



http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7748733-a-dob..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7752416-szep-..


Sajnos egyre több ellentmondásba kevered magad...

2016. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!