Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky vagy Malamut?

Husky vagy Malamut?

Figyelt kérdés
Ha választhatnátok melyiket választanátok és miért? Esetleg tapasztalatok?

2016. máj. 7. 00:37
 1/7 Angelu$ válasza:
84%
Malamut, egyszerűen csak azért, mert szerintem szebb kutya.:)
2016. máj. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én a huskyra szavazok :)
2016. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És huskyt választanám a 2 közül, volt is egy keverékem. Sajnos már nem él, de a létező legelegánsabb kutya volt, még viselkedésében is.

De ha arról van szó, hogy veszek egy kutyát, akkor a menhelyről hoznék.

2016. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Husky <3
2016. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Malamut:)
2016. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%
Nekem volt két malamutom. Én mindenképp ezt a fajtát ajánlom, egyszerűen ők igazi társak. Ha szomorú vagy, nem hagynak egyedül, ha bántani akarnak téged, ők bárkivel szembeszállnak. Egyszer mikor sétáltattam az egyiket, három kóbor kutya ránktámadt, de ő megtépte mindhármat rendesen, pedig közben ő is megsérült, de engem megvédett. Szerintem malamutot vegyél, nem bánod meg! Egyébként, ha hozol hozzá valamilyen más állatot, többnyire még idősebb korában is hozzászokik, nálunk nem bántotta az új macskát, sőt barátok lettek.
2016. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindekettő aranyos,de mind másik szempontból.A HUsky kisebb,kecsesebb,de ő is ugyanolyan jó társad.A malamut erősebb,és nagyobb,és valamivel jobb védelmező,ahogy az előző írta.Én ha a helyedben lennék mind a kettőt megvenném.
2016. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!