Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj ha egy cseh farkask...

Kreg24 kérdése:

Az nem baj ha egy cseh farkaskutya barnás és az a kérdés, hogy megvegyem? SÜRGŐS KÉRDÉS!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akkor jobban látszik a német juhászkutya de a foga kicsi és olyan kicsinek tűnik. De olcsó.

2016. máj. 7. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy lehet ezt benézni, teljesen egyértelmű a hirdetés szövege. A kérdező annyit fog fel egy ilyen hirdetésből, hogy "cseh farkas" meg "20000"?
2016. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez nekem fajt 😫😫
2016. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
aztaaaaa k----aaa :D :D feldobtad a délelőttömet :D
2016. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
pont emiatt, hogy egy ilyen egyértelmű szöveget nem tud felfogni nem is értem miért ezt a fajtát választani. (mikor amúgyis aranyárba van nem pedig 20.000FT)
2016. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése, köszi. :) Tudod, mi az a fedeztetés? Amúgy egy csehszlovák farkaskutya ára pár SZÁZEZER forint. 20 ezerért venni olyan, mint "eredeti" iPhone-t a piacon 5 ezerért.
2016. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez a kérdező egy unatkozó 16 éves kölyök,akit anyuci-apuci tartanak el.

Jó dolgában nem tudja,mit csináljon és kitalálta,hogy cseh farkast akar olcsón,Annyi fogalma va a fajtáról,hogy családtagokkal játékos :)

2016. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!