Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ilyen a kutyám...

Mitől lehet ilyen a kutyám combja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 22:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2016. máj. 7. 22:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Bolha? Esetleg valami allergia. Ha zavarja a kutyát vagy aggaszt vidd orvoshoz. De szerintem nincs baja.
2016. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem idegeli a kutyámat, talán néha szokta nyaldosni. Esetleg lehet bolha? Nem ugrál, nem mozog benne.
2016. máj. 7. 22:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, nemrég hogy túl gyakran fürdetem. Nem lehet, hogy mivel kiszáradt a bőre, attól ilyen?
2016. máj. 7. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha samponnal fürdetted lehet hogy az okozta.Túl sok fürdetés árt a kutya bőrének és szőrének.Ha nem bolhás akkor nem hiszem hogy bolha miatt lenne.
2016. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha ezek a fekete pöttyök nem mozognak, akkor csak az lehet, hogy a sampon kiszárította, nem? Ha nem mozog nem lehet bolha, én úgy tudom.
2016. máj. 7. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
De miért mozogna? :D A bolha élősködő folyton mászkál, az egy pici bogár. És az utódait nem a kutyába ülteti be (gondolom én). Ha ennyire aggaszt vidd orvoshoz és nézesd meg. De szerintem elfog múlni csak jegyezd meg hogy a kutyát évente max. 1-2 alkalommal fürdesd.
2016. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Évente? Az orvos azt mondta, hogy 2-3 hónaponta.
2016. máj. 7. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Az jó!! :D Mindenki tudja hogy ÉVENTE 1-2 fürdetés elég. Ha többször szeretnéd akkor csak vízzel szabad, sampon nélkül.
2016. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bichonjaink 1,5-2 havonta fürdenek.


Sőt kiállítási kutyákat hetente szokták fürdetni még sincs baja egyiknek sem,jó nyilván nem 1000 ft-os samponnal.


Kerti kutyáknak elég az évi 1-2


Benti kutyának többre van szüksége 1,5-2 havonta lehet őket fürdetni :)



Amúgy a mieinken is vannak ilyenek, nekünk a doki azt mondta,hogy a kosz rakodik így le,de ez idővel lekopik. Nem kell vele semmit sem csinálni.


De pl nyáron egyik kutyán sincs ilyesmi,mert rengeteget fürdenek a Dunában,patakokban.

2016. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!