Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium, Fit Active vagy...

Brit Premium, Fit Active vagy Josera Junior a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg Brit Premium Junior L-t kap, de nekem kicsit túl vékonynak tűnik, pedig az ajánlott mennyiséget kapja, valamint a végtermék sem mindig "tökéletes", gondoltam váltanék, de nem tudom, megéri-e.

Ilyesmi árkategóriában keresnék.

7 hónapos roti.


2016. máj. 9. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ajánlott mennyiség csak ajánlott. Ha nem elég, adj neki többet. Bár egy rotinál igazából az a jó, ha vékony, főleg kölyökkorban, kíméli az ízületeket, hogy kisebb súlyt kell cipelnie.
2016. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a Brittől f.sott (bocsi), a Fit Active-ot nem szerette, girnyó lett tőle, pedig másfélszeres adagot kapott, a Josera J. tökéletesen bevált. (Amstaff)

(De ez is csak egy tapasztalat, lehet, hogy a rotidnak a Fit A. jön be, a Josera meg nem.)

2016. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Fit vált be :)
2016. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Fit Active-nak vannak nagyon jó tápjai, simán hozza nála jóval drágább tápok színvonalát, csak sokan nem ismerik. Szerencsére van ebből is kisebb kiszerelés, szerintem egy próbát megérne.


Viszont a zsákon szereplő mennyiség táblázat csak útmutató, kutyánként eltérhet. Ha egyébként valamelyik beválik olyan téren, hogy jó, és kevés a kaki, és szép egészséges a kutya, csak picit dagi, vagy sovány a kutya, akkor ennek arányában változtatni kell kicsit az előírt adagon.

2016. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a kaki szerintem sok, legalábbis ahhoz képest, amiket olvasok, ráadásul az utóbbi időben állandóan látom, hogy megcsócsálta, ezért gondolkozom a tápváltáson.

A szőre is csak azóta lett fényes és puha, hogy 2-3 naponta kap egy tojást, előtte eléggé fénytelen volt.

Szóval kipróbálnék valami mást, csak félek, hogy rosszabb lesz.

2016. máj. 9. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Fit Activet etetek a kutyáimmal, és nekünk nagyon bevált. 4-5tápot kipróbáltam, és ezt imádják, a székletük nem nagy mennyiségű, tehát feldolgoz elég sok mindent belőle a szervezete. Én nagyon tudom ajánlani, ár-érték arányban abszolút jó minőség. Nekem egy roti keverékem van, a másik meg egy játszótéri keverék, de ő is nagytestű lesz. Éncsak jót tudok mondani róla.
2016. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Brit juniort vettem a 4 hónapos vizslámnak, de ő is nagyon vékony, pedig az ajánlott mennyiségtől sokkal többet adok neki, ráadásul a széklete is nagyon sok.

Sajnos 15 kilósat vettem, de ha elfogy biztosan mást veszek.

Anno a másik kutyánkkal is kipróbáltuk a Brit tápot, ő is fogyott tőle, úgyhogy nálunk egyáltalán nem vált be.

2016. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!