Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyánál miből látod,...

Kinti kutyánál miből látod, hogy nem érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Benti kutyánál sima ügy, már reggel nem jön lelkesen sétálni, vagy nem ürít, vagy ellenkezőleg, szokatlan időpontban jelez, hogy azonnal indulni kell.. látom mennyit eszik, vagy egyáltalán várja-e a kaját, vagy csak szomorúan fekszik és füle botját sem mozdítja az ételszagra, így le sem tettem még elé, de már tudom, hogy meg fogja-e enni, vagy sem. Kertben tartott kutyánál hogyan megy ez? Miből, mikor venni észre, ha nincs jól?
2016. máj. 11. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezekből. Én ránézek a kutyámra és átom, hogy jó van-e.
2016. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha megdöglik pl az elég egyértelmű jel.
2016. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kinti kutyánk van. Kb ugyanúgy mint a bentit, ha le van törve nincs kedve mozogni, nem eszik rendesen esetleg nem is eszik, a széklete nincs rendben, a szeme bágyadt. Őt is látod nap mint nap, ha változik a viselkedése az szembetűnő. Mi is mindig észrevettük, ha valami nem volt kóser.
2016. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Abból, ha az ember foglalkozik vele, viszi sétálni, meg rendszeresen szedi a szart a kertben. Nyilván lakáskutyánál egyszerűbb a dolog, de azért kerti kutyánál sem bonyolult dolog, csak normálisan kell tartani, és hopp, minden fel fog tűnni időben.
2016. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyan úgy, mint benti kutyánál. Ránézek a kutyámra és látom a fején, ha nem jó a közérzete. Ha kedvetlen, nem akar mozogni, enni, nem csóvál akkor egyértelmű, hogy baj van.
2016. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!