Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam meg neki?

Hogy tanitsam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél hónapos német-juhászom,akinek megszeretném tanitani azokat a vezényszavakat hogy ül,fekszik,lábhoz. Hogyan tegyem? Igen tudom kutyasuli,stb, de én ukrajnában lakom,egy félreeső faluban es a legkozelebbi kutyasuli kb 2 orara van.

2016. máj. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

még nagyon korai. 9 hónapos kort követően , de addig is a google -ban találsz rengeteget-kutyasuli, oktatás, kiképzés címszó alatt!

De jönnek majd az okosok a 80% felettiek... :)

2016. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nehéz otthon megtanítani én is egyedül csináltam 12 évesen ;)

Ül: lenyomod a fenekét eléállsz ha kb ugymarad nagy dicséret. De erre a kuttyám rájott hogy mit akarok mikor felttem a kezem a jutifalattal. :)

Fekszik: ha már magabiztosan tud ülni akkor a 2 lába közé teszel egy falatkát és húzod magad felé a földön. Ezt lehet több idejig gyakorolni kell.

Ne várj tőle MÉG túl sokat hoszen kicsi :)

Sok sikert ;)

2016. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ül: ha áll akkor a kezedben tarts egy olyan jatekot ami befer a kezedbe ( eloszor huzogasd elotte a jatekot h felkeltse a figyelmet) aztan huzd. A feje felett, ha leul hatalmas dicseret

Fekszik: ha tudja az ult akkor tarts jatekot a kezedben(csakugy mint az elobb) es kezd el a labanal lassan huzni, ne gyorsan mert akkor utana szalad es igy szepen lassan lefekszik

Labhoz: jutifalattal tanitsd , eloszor csak ultesd a bal oldaladra , akkor mar jutifalat, kezdj el egy kicsit menni , ha melletted marad jutifalat, mikozben mentek allj meg es mond neki hogy ul, ha szorosan melletted leul akkor jutifalat

De o meg kolyok, ne varj tul sokat, turelemmel legyel ;)

2016. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a youtube-n vn nagyon sok hasznos videó:) én is onnan szoktam nézegetni. Egyébként elkezdheted nyugodtan a tanítást, arra figyelj, hogy fejben valószínű hamarabb el fog fáradni az elején, de szépen fokozatosan hozzászokik és akkor jöhetnek a bonyolultabb trükkök:) Sok sikert hozzá!
2016. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!