Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy pincsim szegénynek...

BeNX kérdése:

Van egy pincsim szegénynek valami baja van !?

Figyelt kérdés

Van egy pincsim szegénynek valami baja van a bajok 2016 05 12 kor jelentkeztek .

előző nap szerdán 1 másfél centis kullancsot szedtünk ki belőle.

12 kettedikén csütörtökön kb 7 órakor elkezdett rángatózni verte magát a földhöz és vonyitott nyáladzik és liheg menni nem bir a hátsó lábait huzza teljesen a melsővel épp hogy el huzza magát a doki azt monta vagy mérgezés vagy eltört a gerince de szerintem a kullancs csinált valamit pls segitstek kérem


2016. máj. 12. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdekes.Három db kullancsot találtam egyszer a kutyánkban,ráadásul úgy nézett ki,nem is szívtak vért.

Két nap múlva már az állatklinikára kapott inzenzív ellátást a kutya a 42 fokos lázzal járó babesia miatt.Két nap!

Minden nap nézzük többször a kutyáinkat,máskor nem volt kullancs benne,tehát biztos hogy ezek fertőzték meg.

2016. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt írtam, 1 vagy max 2 nap múlva nem fog ilyen, a kérdező által írt tüneteket produkálni. A tiéd sem ilyet produkált. Ettől még okozhat gondot a kérdező kutyájánál is kullancs, de az nem az a kullancs, amire ő mondja. Lehetett benne korábban. Plusz: kullancs lárvája is tud fertőzni. Azt meg nemigen veszi észre az ember. :(


A lényeg mindenképpen az, hogy állatorvoshoz vigye, ha elviszi egy másikhoz, akkor már van két szakvéleménye, és remélhetőleg kezelést is kap a szegény kutya.

2016. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ már amit adott a dok ibeattuk neki a napi inyekciót és már sokkal jobban van eszik iszik járkál reagál a ha hivják mostmár jó több dokinál voltunk mind azt mondja h mérgezés de azért köszönöm
2016. máj. 14. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!