Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez elfogadható...

Szerintetek ez elfogadható lesz igy?

Figyelt kérdés
Én nekem a nagymamámnál lesz egy kutyám mert otthon nem tarthatok, viszont ő tölem 5 km-re lakik ezért ugy tervezem hogy hetente 2x fogok kijárni a kutyámhoz (min. ) de persze amikor megkapom én fogom először megetetni és ha ottleszek sétálni fogom vinni, játszani fogok vele.
2010. ápr. 9. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagymamád gondoskodik róla rendesen, akkor o.k. De tudd hogy inkább hozzá fog ragaszkodni. Lehet, hogy jól ellesztek hetente 2x, de az igazi gazdija a mamád lesz. Ha ő nem tud róla rendesen gondoskodni, inkább várd meg, míg lehet igazán saját kutyád!
2010. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamád ugye ott lakik és tud a kutyáról gondoskodni? Ha igen, akkor nyugodtan lehet így, de igaz, hogy a kutya őt fogja igazi gazdájának tekinteni. Jön a jó idő, 5 km bicajjal igazán nem nagy távolság, kimehetsz naponta játszani, sétáltatni, stb. (pl. kakit szedni a nagyi helyett az udvaron) a kutyusodhoz.
2010. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtudom elírtad e azt az 5 km-t 50 helyett. Mert ha 5 akkor nem értem miért csak heti kétszer tudsz menni. 5km 4perc kocsival, 8perc busszal, 15 perc gyalog.
2010. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak 5km-re, akkor nyugodtan látogathatnád többször. Nekem is volt így kutyám, az én nagyim messzebb lakott, mégis elmentem majdnem minden nap sétáltatni.
2010. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen kimehetnék hozzá többször is csak az a baj hogy 11 éves vagyok! mind1 azért szerintem megoldom majd.ha minden nap kijárnék hozzá engem tekintene gazdijának?
2010. ápr. 9. 19:26
 6/7 Akiteki ***** válasza:

És a nagymamád szeretne kutyát?

Mert nem a Te kutyád lesz, hanem az övé.

És mi lesz vele, ha a nagyi esetleg megbetegszik, kórházba kerül. Vagy csak szeretne elmenni nyaralni?

Én biztosan nem örülnék, ha az unokám a nyakamba varrna egy kutyát, hogy néha megnézhesse.

2010. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen szeretne ha nem akkor nem akarnám ott tartani már megbeszéltem vele
2010. ápr. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!