Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek elfogadható...

Ez szerintetek elfogadható lesz suliidő alatt? Milyen tippeket adnátok még?

Figyelt kérdés

Már lefogytam, 160 cm vagyok és 49 kg és nem csontsovány, hanem "izmos", úgyhogy most inkább arra koncentrálok, hogy súlyt tartsak, de szeptembertől elég nehéz lesz, mert gimibe járok, ott pedig nem vonhatom meg magamtól a szénhidrátot, mert alapból is elég fáradékony vagyok. Viszont az is gond, hogy koleszon leszek és csak hétvégékre fogok majd haza járni, úgyhogy arra gondoltam, hogy hétközben egy kicsit "elengedem magam", szombat-vasárnap pedig lehetőleg csak fehérjét eszek. Persze az "elengedem magam" az nem azt jelenti, hogy hamburgerekkel és cukros üdítőkkel fogom magam tömni.

Arra is gondoltam, hogy viszek magammal a koleszba tk kenyeret és kicserélem a fehér kennyérrel, amit majd reggelire kapok. Milyen ilyen aprósgokat csináljak még?


2011. júl. 29. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kép rólad? mit és mennyit sportolsz? tipikus napi étrended most?
2011. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Koleszban jó megoldás, ha nem eszel mást, csak azt, amit a menzán adnak. Reggelire jó a kenyeret kicserélni, az ebédet bátran edd meg, vacsira meg gondolom, nálatok is főleg főzelék van, abból ehetsz nyugodtan. Este kenyeret már ne egyél.

Ha nem nassolsz napközben, akkor teljesen jól fogod tudni tartani a súlyod, és még spórolsz is :)

2011. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Napi étrendem most 1500 körül van, most nyár van, úgyhogy sokszor eljárok futni, de ha koleszon leszek, akkor ez sem fog könnyen menni.
2011. júl. 29. 17:29
 4/12 A kérdező kommentje:
És csináljam azt, hogy hétvégenként csak fehérjét eszek?
2011. júl. 29. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már lefogytál, miért eszel még mindig 1500-at??? A napi szükségleted 2000 kcal fölött van. Amúgy az ideális súlyod 52 kg, szóval kezd el normálisan étkezni. És ha izmosan vagy 49 kg, az csak azt jelenti, hogy még soványabb lehetsz, ugyanis az izom nehezebb a zsírnál...
2011. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit értesz "nassoláson", de a fogyókúrám alatt annyira elszoktam a cukortól, hogy már alig bírok megenni egy sütit, ami túl van cukrozva. Tehát sokkal jobban megérzem az ételekben az édességet. Ez nem azt jelenti, hogy már nem eszek sütit, de már pl a kekszket nem is érzem annyira finomnak. Max csak csokit eszek, amiben sok a ch. A cukros udítőktől pedig már hányok, olyan műanyag ízük van.
2011. júl. 29. 17:37
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért eszek 1500-at, mert most nincs semmi dolgom és alig mozgok (kivéve, amikor edzek).

A 49 kg-hoz pedig nézd azt is, hogy elég alacsony vagyok (160 cm)

2011. júl. 29. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:

én 159 cm vagyok, az ideális testtömegem 58 kg a doki szerint elméletben...akkor 34-es ruhákat hordtam és kilógott a medencecsontom


64 kgosan meg 45nek néztek ;)36-os ruhamérettel és mellekkel

2011. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy néztem, orvosilexikon.hu A te magasságodhoz ez van odaírva. És aki egy órát fut, az ne mondd, hogy nem mozog.
2011. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utcsó: Ha edzel, mozogsz, nem???? És ehhez KAJA kell, mert abban van energia, különben elfogysz, majd éhenhalsz. Sok sikert.
2011. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!