Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem Frontline cseppeket a...

Vettem Frontline cseppeket a kutyámnak, és azt irja, hogy egy-két napon belül nem szabad fürdetni. Viszont holnaptól egész 7re esőt mond, és tuti meg fog ázni. Vagy az nem számit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát..., Az nagy baj. amigy eső van, ne tedd bele. vagy zárd be.

ja és hat óráig ne simogasd..

az exspot jo

a frontline-re immunisak a kullancsok

2010. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző hozzászólóhoz csatlakoznék!

Legközelebb inkább expotot vegyél, nem azért mert olcsóbb, hanem mert tényleg immunisak valamiért a kullancsok a méregdrága frontline-ra! Sajna a mi kutyusunknak is frontline-t adtunk sokáig 28 naponként és mégis lyme kóros lett!!!!!

2010. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az eső nem számít, mert addigra beissza a bőre a cuccot. nem a szőrén marad rajta.

mi is így jártunk, esett az eső, de az nem baj. ezért is fürödhetnek a kutyák tóban pl. csak utána várni kell 1-2 napot mielőtt pl. erdős részre vinnék őket újra, h ismét kifejtse a legjobb hatását a spoton.

2010. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fürdetés azért nem ajánlatos két napig, mert olyankor felpuhul a bőr és a szer mélyebb rétegbe hatol, mint ahogy eredetileg kellene. Tehát, veszít a hatásából. Az esőben talán nem ázik át annyira a kutya, mint egy fürdetésnél, vagy úszásnál.
2010. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném rá! Biztos, ami biztos, mert ha mégis lemossa az eső, akkor nem lesz védett a kutya kullancsok ellen.
2010. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a cseppek felrakása ELŐTT 1-2 NAPIG NEM SZABAD FÜRDETNI, MERT LEMOSOD A FAGGYÚT A SZŐRÉRŐL !!!!!

utánna bármikor -bármennyit .

ez így van leírva a használati útmutatóban is :):):):)

és talán nézz utánna : Prat-tic spot on !!

tényleg nagyon jó !!

állatorvosnál kapható, vényköteles !!!

nem kapod meg boltban !

2010. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az eső nem árthat szerintem, bár nekem kistestű kutyáim vannak, és ha esik az eső, biztonság kedvéért rájukadok egy esőkabátot. viszont fürdetni szerintem ne fürdesd, mert miután becseppentettem a kutyáimat(exspottal), nem sokkal később megkellett fürdetnem az egyik kutyámat, aki fehérszőrű, mivel szinte tiszta fekete lett, mert az udvarunkon a legnagyobb sárba fetrengett bele. Egy hét múlva, amikor elmentünk az erdőbe egy nagyobb futkározásra, mikor hazaértünk, észrevettem a fehér szőrű kutyusomban egy kullancsot..
2010. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!