Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves hobbi pitbul kennelben?

Figyelt kérdés
Hobbi célra szeretnék szuka pitbult . Azer szukat mert szerintem könnyebben kezelhető. Meg amugy szimpatikusabbak a szuka kutyak nekem ☺

2016. máj. 16. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100 ezer körül. Inkább kant vegyél, és ivartalanítsd.
2016. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

100 ezertől a csillagos ég.

Én itt nézelődnék: [link]

2016. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó onnan semmiképpen sem!!! Ott sok a szaporító :/
2016. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amit találtam, számomra szimpatikus pit kennel, ott kb 250-300.000 egy kutya. De ezek ténylegesen gyönyörűek, az a tipikus szikár, izmos sportos kutyák, ezek az én gyengéim. De nem hazai. A hazai kennelek az a pár, aki van itt és a környéken inkább staffos irányba mennek már el, de ez csak az én nézőpontom. Amúgy egy szuka is lehet nehezebben kezelhető, ha kifogod a dominánsabb egyedeket.. ahogyan kan kutyában is találhatsz behódolóbb egyedeket. Nekem pit keverékem van, menhelyről, és rá is igaz,hogy napi 3-4óra foglalkozás kell. Csak akkor vágj bele, ha ezt tudod biztosítani akkor is, ha esik, vagy ha hideg van. Elég rémség történik mostanában...
2016. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!