Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy találjak neki barátokat?

Hogy találjak neki barátokat?

Figyelt kérdés
A kutyusomat most kéne szocializálni, de nem nagyon találtam neki játszópajtást. Egy vizslával szépen játszott, de vele csak egyszer találkoztunk. Egy spániel féleséggel jóban van, de ők mindig sietnek. Van egy labrador, akivel szokott játszani, vagy legalábbis próbálna csak szegény labi már öregecske és nem igen mozog. Hogy találjak neki kutyahaverokat? Vas megyei vagyok, Szentgotthárdi.
2016. máj. 16. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutya iskola. Én is azt hittem hogy egyedül is lehet szocializálni a kutyát de rájöttem hogy sulival könnyebb.
2016. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van kutyafuttató a közeletekben, vagy olyan park ahol van sok kutya akkor vidd le oda. Vagy kutyaiskola. :)
2016. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű. Most vesztettem el az állásomat és 40000 Ft egy tanév.:( Nekem ez nagyon soknak tűnik. Valami egyéb ötlet?
2016. máj. 16. 14:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Kutyafuttató nincs, a parkba napi 2x megyünk, de csak azok járnak akiket mondtam. :(
2016. máj. 16. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy baj, mert mi van ha történik valami a kutyával és nem lesz rá pénzt... De mindegy, remélem mielőbb találsz új állást.


Esetleg menj el a suliba kutya nélkül, próbálj beszélni a gazdikkal vagy az oktatóval, hogy valamit találjatok ki. Lehet azt mondják, hogy a sulin kívül találkozzatok és elviszitek együtt sétálni a kutyákat. Abban nincs semmi.

2016. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Állatorvos van a családban. Ez jó ötlet negpróbálom!:) köszi mindenkinek!
2016. máj. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!