Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak barátokat?

Figyelt kérdés

Az osztályból vannak emberek akikkel szoktam beszélgetni, de nem vagyunk annyira jóban hogy elmenjünk ide-oda. Van egy legjobb barátnőm, neki vannak barátai/társasága, de velük nem jövök ki, kicsit konzervatívak és nem tudok velük jókat beszélgetni. Alapból csöndes típus vagyok, nehezen nyílok meg, de szeretek bulizni, szórakozni és ilyenek, imádok olvasni etc.

Budapest közelében vagyok, a városba járok suliba, de egyszerűen nem tudom hogyan és hol barátkozhatnék. :( Ötletek? Nem akarok örökké unatkozni és itthon ülni.


2016. febr. 16. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol lehet igazából, de ha eljársz szórakozni, ott a legkönnyebb, igaz lehet sok retardáltba futsz. Szeretsz olvasni, már egy téma mondjuk az iskola könyvtárában. Akár szünetekben kimehetsz a suliudvarra és odamész a szimpatikusabb emberekhez, mondván hogy eléggé unatkozol, nem-e gond ha ott vagy, a témák pedig ott is alapból adottak, minthogy hányadikosak, hol laknak, stb..


Először ismerkedni kell, idővel majd kialakul valami, ha jó embereket találtál.


+ hiába nem vagytok annyira jóban az osztálytársaiddal, de vannak olyanok akikkel szoktál dumálni és jól érzed magad velük, attól még simán elhívhatod őket suli utánra/hétvégén bárhova

2016. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sok életképtelen, kanos tizenéves fiú van itt az oldalon, biztos találsz párat magad köré..
2016. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem életképtelen kanos tizenéves kisfiúkra vágyok. :D
2016. febr. 16. 19:12
 4/4 anonim válasza:
Én szívesen barátkozok, bár nekem is nehezemre esik pl.: odamenni egy idegenhez. Könyvtár,(japán könyvtár vagy sima is jó) ha látsz egy embert ak leveszi a kedvenc könyvedet akkor odamehetsz megkérdezni hozzá hogy tud-e ajánani könyvet, mert ezt te is olvastad. Sok szerencsét! #/L
2016. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!