Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan ételeket amiket...

Tudtok olyan ételeket amiket a kutya nem ehet?

Figyelt kérdés

#kutya #mérgező étel amit nem ehet
2016. máj. 18. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Avokádó,dió,hagyma,csoki
2016. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Fűszeres, zsíros ételek
2016. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
csoki. krumpli, só, fűszeres ételek,
2016. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%
A diófáról lehulló 'virág' illetve a nyírfacukortól el is pusztulhatnak a kutyusok
2016. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy kép


Csokoládé és kakaó,Karamella,rágógumi,Macadamia,cukor,só

paradicsom, burgonya,zsíros étel

2016. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami meg veszelyes lehet a kutyara csoves csontok mint pl a csirkelabszar(mert szilankosra tornek)

Mas a felsoroltakon nem jut eszembe de megkerdeznem akik irtak a krumplit miert tettek a listara? Kemenyitotartalma miatt?

En eddig nem tudtam,hogy nem szabad es adtam is a kutyaimnak mindig, egyiknek sem volt semmi baja de kivancsi lennek,hogy ezentul mellozzem vagy ne.

2016. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lenne mèg egy,de ez inkàbb falun,vagy kertes hàzban felfedezhetô, sokan az egèsz hàzukat befuttatjàk vele, vagy a kerîtèsüket, de van aki simàn hadja futni mert szèp,ez pedig nem màs mint a jò öreg borostyàn,


Ha megeszi, hànyik tôle, folyik a nyàla mint az àllat, meg huzza a hasàt, belsô emêsztôrendszeri fàjdalmai lesznek, nagytestû kutyànàl is elèg pàr levèl,meg bogyò(termès)


Nem tudom hogy halàlos e extra nagy dòzisban, mondjuk 2 marèk levèl,

De megszivatja a kutyàt az bisztos.

2016. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!