Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hódmezővásárhelyi, szegedi...

Piriiiii kérdése:

Hódmezővásárhelyi, szegedi kutyások? Akikkel haverkodhatna az én másfél éves kan mudim

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon van lehetőségünk más kutyákkal lenni (van másik kutyánk, akivel együtt él, de ez nyilván más), csak ritkán, ezért jó lenne, ha összehaverkodhatna más kutyákkal. Amit róla tudni kell: hiperaktív, futkosós, nagyon-nagyon játékos kutya, de az első öt percben, ha nem mehet közelebb megismerni a másik kutyát, nagyon ugatós, agresszívnek tűnik (nem hiszem, hogy az, még nem volt konkrét bizonyíték erre - támadás, harapás, stb). Aztán, ha megszaglássza a másikat és észreveszi, hogy a faj- esetleg fajtatársa nem egy kutyaevő szörnyeteg, létrejön a szimpátia (legtöbb esetben létrejön), indul a hatalmas játék.

Csak sajnos, ha megyünk valahová, nincs mindig esély a szaglászásra (általában azért, mert a másik kutya gazdája megijed az enyémtől, vagy mert a másik kutya nincs ugyanabban a súlycsoportban, bár volt már rá példa, hogy kb féléves francia bulldoggal játszott, vagy nem olyan a helyzet), így ez a probléma nem oldódott még fel. Ezért keresek olyan kutyásokat, akik tisztában vannak ezzel, és azon túl, hogy játszó-sétapajtit talál a kutyájuknak, segítenének ebben pusztán azzal, hogy együtt lehetnek a kutyák.

Illetve, ha jelentkezni nem is jelentkezik senki, hol találok ilyen közeget (a kutyasulin kívül)?


2016. máj. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irtam priviben! :)
2016. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a Tisza töltésen mindig találsz kutyásokat. Főleg Újszegeden az Új hídtól felfelé.
2016. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Írok én is privit.
2016. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kutyást azt sok helyen találok, mindkét városban, vagy a városon kívül, tényleg sok helyen, de pont az a lényeg, hogy ne akárki legyen, hanem, aki normálisan tudja kezelni azt, hogy milyen az én kutyám. Ilyenből meg kevés van. :) De köszi azért.
2016. máj. 24. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoktasd le a másik ugatásáról, nem lehetetlen. Neki is jobb, ha nem pörgeti magát túl egy kutya látványától. :) Ismerem a szitut, az enyém is gyagya volt. De megértettem vele, hogy ha tombol, akkor nem lesz pajtizás.

Üdv, egy 3 éves mudi kan gazdi

2016. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!