Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy másfél éves német...

Van egy másfél éves német juhász berni pásztor kerverék kutyám. Nagyon szeret sétálni, de amikor nálam van a nyakörv és látja hogy sétáltatni viszem, akkor hitelen nagyon izgatott, türelmetlen lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek , hogy ne legyen izgatott? Türelmes és fegyelmezett legyen és hogy ne nyüszitsen ha meglát egy másik kutyát?
2016. márc. 18. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Én mar nem foglalkozom azzal ha boldog hogy ki szabadulhat egy kicsit, szerintem ezt ne várd el tőle. Az én kutyusom nem nyuszit hanem ugat, hidd el néha elég ciki tud lenni, nem tudtam róla eddig leszoktatni ( még) ;)

Próbáld ki egyszer hogy amelyik kutyánal nyüszít, vidd oda hozza, es nézd meg mi történik, nyilván először beszélj a kutya gazdájával.

Szép estet :)

2016. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most akkor mi a probléma? Séta előtt hisztizik, vagy közben, esetleg mindkettő?
2016. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Varj amig megnyugszik. Tudom nehez, es az elso par alkalomnal sok turelemre es lelekjelenletre lesz szukseged, de ha kitarto vagy es kovetkezetes a kutya meg fogja erteni, ha nyugodt akkor indul a moka. Orokke nem lehet izgatott.
2016. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne induljatok el sose úgy,hogy totál felpörgött állapotban van a kutya.Tényleg türelemmel kell lenni.Addig állj a kapuban,míg meg nem nyugszik.
2016. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!