Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha például vesz valaki egy...

Ha például vesz valaki egy kutyust 1-2hónaposan legyen dobermann, és az állatorvosa nem vállalja el a csonkitást de egy mésik igen. Akkor meglátja az az orvos aki nem vállalta feljelenthet? Megbüntethet?

Figyelt kérdés
nem szándékozom sem venni sem csonkitani kutyust,állatkinzásnak tartom csak kiváncsi lennék hogy van ez. előre is köszönöm.
2010. ápr. 10. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged, nem max az állatorvost aki megcsinálta, de azt meg honnan tudná?! A dobermann-nál meg nem tilos a csonkítás, mert a standard úgy írja elő.
2010. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó akkor nem dobermann hanem akármilyen kutya. És ugy értem hogy a kutya orvosa nem csinálja meg de elviszem egy másikhoz aki megcsinálja de nem irja be a gépbe a kutyát meg semmi...szal nem ő lesz az orvos hanem az aki nem vállalta el
2010. ápr. 10. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Hogyan tudnák kideríteni, hogy ki csonkolta?! Ha nincs bejegyzés, a gazda nem mondja meg, akkor sehogy. Pedig, ha az egyik állatorvos azt mondja, hogy nem, akkor annak oka van.
2010. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de engem nem büntethet meg? Pedig sztem a gazdát is megkéne
2010. ápr. 10. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónapos kutyának már nem lehet csonkolni a farkát. A fülét is csak 3 hónapos kortól lehet. A standard fülvágva írja elő a dobermann-t,ezért nem lehet belőle semmi gáz.
2010. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutyára kérdezed ha nem a dobira? biztos nem csak poénból tetted fel a kérdést.


első voltam

2010. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!