Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korpás a kutyám bőre. Mit...

Korpás a kutyám bőre. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szokott nagyon vakarózni, a bűzmirigyét sem kell kinyomni szóval nem tudom mitől ilyen. Valakinek tapasztalat? Le lett vágva a szőre, lehet hogy ha átszellőzik akkor jobb lesz, de ha nem akkor mit csináljak vele? Előrr is köszönöm!

2016. máj. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként fürdeted és mivel?
2016. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nizorallal mostam a kutyám, neki pont jó volt, de érdemes elvinni az állatorvoshoz, hogy megnézze, mitől olyan a bőre, gombától, vagy mástól és ad tanácsot, hogy mivel mossad.
2016. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El szoktuk vinni a kutyakozmrtikushoz, de egy evben kb 2-3-szor van furdetve. Azt sajnos nem tudom, hogy mivel furdeti, de azt hiszem semmi speci dologgal. Neha volt mar, hogy korpad volt de akkor leginkabb az miatt, hogy az aljszore ki lett szedve. Az a baj, hogy nem akarom furdetni mert meg nem igazan idoszeru. :/ De ha nincs mas mod akkor persze megcsinalom.
2016. máj. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!