Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradorral kapcsolatba...

Labradorral kapcsolatba kérdeznék?

Figyelt kérdés
Levághatnám a szörét iszonyatosan hullatja a téli szörzetét. vagy vigye, kozmetikushoz? labival tud kezdeni valamit? Vagy lenyirjam a hajnyíróval?
2016. máj. 26. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
ha lakásban lakik érdemes lenyiratni, de én mindenképp kozmetikust javaslok.
2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem ajánlom, a labrador szőrzetét ha lenyírod nehezebben tud védekezni a meleg ellen nyáron. Télen fűt, nyáron hűt. A vedlés alatt fésüld naponta többször amíg le nem vedlik.
2016. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A lenyírástól nem fog kevésbé hullani a szőre. Az elhalt szőrszálakat naponta ki kell fésülni, ahogyan előttem írták.
2016. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e a labinak aljszőrzete? Nekem német juhászom van, nekik van. A mienk is nagyon vedlik, ezért trimmelni szoktuk. Egyébként naponta átfésüljük-keféljük a szőrét, de semmiképp nem vágatnám le. Ahogy itt az egyik hozzászóló írta, nyáron hűt, télen fűt. Gondolj a juhászok subájára (kifordítom-befordítom)
2016. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a labinak is van aljszőrzete, mivel alapból rövid a szőre nem feltétlen kell nyírni, a vedlési időszakot meg ki kell bírni ez is a kutyatartás rész, habár nem a legkellemesebb.
2016. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem ezt a lenyírás ötletet. Hacsak nem kopaszra nyírod (ami rendkívül rossz ötlet lenne), ugyanúgy ki fog hullani ugyanaz a szőrszál, csak mondjuk fele hosszúságú lesz, ennek én sok értelmét nem látom. Egy labradort nem kell nyírni. Hullik, ez van, ha valakit zavar, akkor alaposan fésülni kell minden nap és akkor te szeded ki a jó részét annak, ami ki akar hullani, tehát kevesebb kerül a szőnyegre.
2016. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!