Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet két lány kutyát egyszerr...

Lehet két lány kutyát egyszerre tartani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem lenne e baj belle. Esetleg nem jönnének ki jól mert nem tudom hogy van ez. Mindkettő keverék kutya és kistestűek.

2016. máj. 26. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát kutya függő a dolog.És leginkább fajta függő is de ha a két kutya barátságos más kutyákkal nem lesz gond.
2016. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nekem 3 lány kutyám van. Eszembe sem jutott, hogy ez gond lehetne. Nevelni kell őket és ennyi.
2016. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is 3 nöstény kutyám van.Most mit mondjak néha-néha összekapnak,de hát ilyenek ezek a lányok. :D
2016. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elwera ***** válasza:
100%

Nálunk is két lány van.


Egy 5 éves jack russel terrier x csivava keverék. Ez nagyon miniatűr kutya.


A másik 2 éves puli x fekete havanese keverék. Ez egy közepes testű kutya, pont akkora hogy lábai alatt a kicsi kutya át tud rohanni, így amikor együtt futnak, sokszor rohannak át egymáson.


Jól megvannak, sokat játszanak együtt, de a puli mindig terelni akarja a kicsit, így az nem élheti ki magát.


Amikor külön viszem le kis terriert sétálni, akkor ő kilómétereket rohan ide-oda, utca egyik végétől a másikig. Amikor meg együtt viszem a kettőt, akkor a puli elé áll és megakadályozza hogy elfusson. Max együtt futnak, vagy a kicsi sehogy. Szóval azért a kisebb testű egy cseppet terrorizálva van, hiába ő az öregebb, van hogy a pulira rá kell szólnom, de azért mégis jól elvannak együtt.

2016. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Ivartalanítani amúgy is tanácsos őket, egyébként meg megfelelő nevelés kérdése az egész.
2016. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán, nekem is két lánykutyám van.
2016. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!