Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol spánielem van. Milyen...

Angol spánielem van. Milyen gyakran kell fürdetnem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A kutyákat nem szabad sűrűn fürdetni.Nem akarok butaságot mondani de szerintem 2-3 havonta elég.Maximum ha sáros lenne egy séta után vizes törölközvel töröld meg és fésüld át.Álitólag nem szeretik amikor nincs meg a saját szaguk,igy gyakran látni olyat hogy fürdetés után meghempereg a helyén,a porba(ha udvaron van). :)
2008. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem is angol cocker pánielem van, nem kell sokszor fürdetni... De ha kint tartod, és ha jön egy nagy eső, és elázik kissé, érdemes kicsit megtörölni. Ugyanis ez a fajta kutya vízi vadász, zsírosabb a bőre/szőre, mint bármilyen kutyáé...


Ha megázik, és nem törlöd meg, büdi lesz :-)

2009. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 havonta elég bolhaírtó samponnal. Sima vízzel fürdetheted kétnaponta is de csak ha meleg van. Ha nagyon sokszor fürdeted akkor kihullik a bundája
2010. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad sokszor fürdetni! Ha az udvaron van, akkor elég sztem évente 2-3-szor, de az más, ha a lakásban van, akkor gyakrabban kell! De nem kell túlzásba vinni.
2010. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!