Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 Angol cocker spánielem...

Van 2 Angol cocker spánielem és benn szeretném a lakásban tartani de a szüleim nem engedik szerintetek mit mondjak? KELL A SEGÍTSÉGETEK!

Figyelt kérdés

már nem kölykök de nem is öregek már néhány éve kinnt vannak a kertben de nekem ez nem tetszik és szerintem jobb lenne nekem is meg persze nekik is ha a lakásban lennének

szeretik ha új dolgokat megismerhetnek és tanítani is szoktam őket de nem tudom rávenni a szüleimet arra hogy engedjük be őket nem csinálnak semmi rosszat!!!!!!


2010. nov. 6. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják a szüleim hogy a kutyának az udvaron a helye. És egyet értek velük.
2010. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen nekem is ezt mondták de én nem értek egyet hát kinek más talán szerintem a nagy termetű kinnt azért a nagy termetű kutyák sem valók bent a lakásban de szerintem spániel simán elmegy de azért köszi
2010. nov. 6. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a szüleid álláspontján vagyok. Azt tudnám tanácsolni viszont, hogy kérdezd meg őket, hogy miért nem szeretnék, ha a lakásban lennének a kutyák, és ha tudsz, cáfolj rá az érveikre. Nagyon mást nem tehetsz, ők a szüleid, ők döntenek.
2010. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen majd akkor megkérdezem azért h mért nem ha megtudom tenni akkor pedig próbálom megtenni

és szerinted hülyeség azt kérni karácsonyra h had legyenek bent? nem csak karácsonyra hanem mindig.és ezt kérném úgy mást nem mert végül is mindenem megvan ami fontos és kell.

SZERINTED??

2010. nov. 6. 12:35
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszi.
2010. nov. 6. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha, szerintem próbáld meg, akkor talán látnák, hogy mennyire fontos neked, hogy veled legyenek a kutyusok a lakásban is, és talán adnának egy esélyt az ügynek. De igazából nagyban függ attól is, hogy mi miatt nem engedik, szóval mindenképp csikarj ki belőlük valami magyarázatot.
2010. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó,jó.:D

REMÉLEM LESZ RÁ OK AMIT BETUDOK IS BiZONYÍTANI H IGEN IS FONTOS EZ NEKEM!!!

2010. nov. 6. 12:47
 8/9 A kérdező kommentje:
és akkor szerintetek nem lenne hülyeség h ezt kérném karácsonyra?
2010. nov. 6. 12:48
 9/9 A kérdező kommentje:

MÉG SZERETNÉK TANÁCSOKAT!


azt is leírhatjátok h ti hogy keztétek ezt ha valakinek van kutyája és nem kis kora óta van bennt hanem úgy volt-van mitn én és neki beengedték és utána hogyan kezdett ehhez mit tanított? vagy most hogyan mi legyen?:D

de az is leírhatja akinek már kezdettől fogva bent van a kutyusa:D

2010. nov. 6. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!