Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak/mondjak hogy a...

Mit csináljak/mondjak hogy a tesomnak lenyugodjon?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy kutyánk ês fêl hogy felugrik a laptopjához,szét rágja a vezetékeket... Menhelyről hozzom ase tudom hogy fog ki néz de az biztos hogy 1-2-3 éves fele lesz!mit mondjak neki.hogy lenyugodjon?? Értek a kutyákhoz nagyon sok mindent tudok róluk de sajnos még nem volt kutyánk..én más kutyáján gyakoroltam tudásom sikeresen.. (Fürdetés,orvoshoz vitem,tanitottam levittem de ezt nem a saját lakásomba hanem a kutya gazdájáéba..)sokat gyakoroltam kêszen állok..a tesomat hogy nyugtassam le hogy nem fog rágni semmit mert megfogom majd rá tanítani?hogy hitesem el vele??
2016. máj. 28. 13:18
 1/5 anonim válasza:
93%
Rendesen leizzadtam, mire ki tudtam bogarászni, hogy mit akarsz.
2016. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ö az idösebb vagy te ? Hány évesek vagytok ? Azért az sem mindegy .
2016. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
honnan veszed h nem fog szétrágni semmit? még a több 10 éve kutyázóknál is megesik, sőt "természetes", hogy az új kutyus szétrág pár dolgot. a tesód csukja be a szobája ajtaját, így nem fog bemenni a kutya és nem lesz megrágva a laptopja.
2016. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első időben a laptopot és a kutyát el kell különíteni ha nem tudtok figyelni mindkettőre. A laptopot meg ha nem használja el lehet csomagolni és akkor a kutya nem tudja szétrágni. Ha meg használja akkor meg le tudja tiltani a kutyát a laptop megevéséről.
2016. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert akarsz hazudni a tesodnak? Nem szep dolog hazudni :)
2016. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!