Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova fér a kutya ilyen esetben?

Hova fér a kutya ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés!


Adott egy 5 személyes autó és egy 5 tagú család + egy nagytestű kutya.A család utazni készül de az autó csomagtartója annyira kicsi hogy még egy kistestű kutyának való rögzíthető box sem férne el. Ilyen esetben mit lehet tenni? Hova ül a kutya? Csak simán a csomag tartóba?



2016. máj. 29. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyósülés előtt, lábnál.. vagy az egyik családtag megy a csomagtartóba :)
2016. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy 35-40 kilós kutya lábnál o.O Az igen ti így szoktátok? És ki szokott a csomagtartóban ülni? te? elég tapasztaltnak tűnsz :D
2016. máj. 29. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:

csak simán rakd be a csomagtartóba vagy lábnál...

én már utaztam suzuki swiftben egy 20 és egy 6 kg-os kutyával úgy h a lábamnál voltak :)

2016. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csomagtartóban vagy lábnál az anyósülésnél.
2016. máj. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35-40 kilós kutya számomra nem számít nagynak. Egy megtermettebb golden retriever méret. Simán elfér lábnál összekucorodva. Amúgy vannak drágább megoldások is, pl. kutyaszállító utánfutó vagy másik autó vásárlása. Zárt (sötét) csomagtartóba nem tenném, az a legtöbb kutyának hatalmas stressz lenne. (Nekem két 70 kg feletti kutyám van, ők teljesen kitöltik a kombi csomagtartóját. Ennek ellenére inkább a csomagokat tenném utánfutóba, mint a kutyákat, bár egyelőre nem fenyeget az a veszély, hogy nyaralni menjünk.)
2016. máj. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem zárt csomag tartra gondoltam. Tegyük fel hogy az autó pl. egy opel corsa. Az anyós üléses megoldást nemtudom elképzelni de gondolom tapasztalatból írjátok szóval elhiszem. Köszi a válaszokat.
2016. máj. 29. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!