Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff 12 hetes miért nö...

Amstaff 12 hetes miért nö egyre hosszabra az orra ez vÁltozhat még?

Figyelt kérdés
sziasztok nem règ vásároltam egy amstaffot szèp szülöktöl ès a nagy szülöket is látuk de most 12 hetes ès kezd egyre nagyobb orra lenni picit kezd hasonlitani a bulterier re szerintetek ez változhat mèg vagy neki nagy korába tul hosszu ora lesz ez miat?

2016. máj. 29. 08:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Valóban egész bullterrier kinézete van a pofijának.
2016. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igen mi is kezdjük èszre venni mert vann egy másfèl èves kutyusunk is amstaff ès ö teljesen máshogy nèzet ki ebben a korban
2016. máj. 29. 09:40
 13/26 anonim ***** válasza:

10-12 hetesen "csúnyúlnak el" nyúlnak a kiskutyák!

a feje izmosodni fog sokat,és akkor fogja "benőni" az orrát!

az én kutyusomnak 14 hetesen 8 cm volt az orra a pofacsonttól.

ma 1.5 éves és csak 4 cm,mert benőtte a feje és az izom.

ha szépek a szülei rövid orrúak akkor nem lesz vele baj!

rágasd sokat,és 6-8 hónapos korára szép feje lesz neki!

attól mert az apjára nem húz az nem jelent semmit...

nem lehet összehasonlítani egy 12 hetes és egy felnőtt kutyát.

nekem a saját kutyámnak a kiskori képe és a mostani közt sincs hasonlóság!

2016. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Aham èrtem ès köszönöm a fel világositást most 6 cm az orra a nagyèt is le mèrtem aki most másfèl èves ès ugyan ekkora neki is a szülökse voltal hoszu oruak de lehet tèleg sokaz fog változni
2016. máj. 29. 09:59
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt mondták, hogy az az apakutya? Vagy láttad a fedezést? :D Nem kell mindent elhinni, amit az emberek (nyereségvágyból) mondanak. A megbízható tenyésztőket azért szokták javasolni, hogy a pénzedért tényleg azt kapd amit szerettél volna. Ilyen erővel egy menhelyről is kihozhattál volna egy bulltípusút. Kb ingyen ;) No most már mindegy. Az ember a saját hibájából tanul csak. Az okos meg máséból :D
2016. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát ez igy vann tèlegg onan tudtuk hogy az apja hogy èlöben látuk szoval a mamával együt lakot ès arra következtetünk hogy biztos ö az apa de èn rá kèrdeztem hogy volt e a családba ijet tipusu de nem irtak visza erre
2016. máj. 29. 10:09
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Még ha azok is voltak a szülők nemtudhatod hogy miféle a családfájuk. Lehet hogy az ősök között volt más fajta és az van amikor vissza üt a kölyöre több generáció után.
2016. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen akkor lehet itt is ez törtènt ès visza ütött mert edig csak a mamának a szine hasonlit rá de a többi nem
2016. máj. 29. 10:28
 19/26 anonim ***** válasza:

Én csak olyan gazdikkal találkoztam akik a fedezést levideózták vagy fotókat készítettek,ott van a dátum is a kepnél es akkor biztosra tudsz menni...

ha ilyet nem mutattak akkor lehet,hogy sunyiskodáa van benne.

2016. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hát igen valoszinüleg tartom hogy valami nem stimel mi azt tènykegesen nem látuk hogy valoban az apa kutya az apjuk mert kicsit se hasonlit rá
2016. máj. 29. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!