Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya budossege ellen sima viz?

Kutya budossege ellen sima viz?

Figyelt kérdés
Nagytestu kutyarol van szo ki nem alhatja a vizet.De nagypn budos.Ha megprobalnam megfurdetni lehet h megkapna.Arra gondoltam sima vizzel a slaggal ahogy tudom lelocsolom.Szerintetek ez igy valamit javitana a helyzeten?Ha nem akkor mivel leheeltne segiteni ezen?
2016. máj. 31. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Slaggal folosleges mert jol at kellene mosni es oda tenyleg kutyasampon kell,jol bedorzsolni a bundajaba es utana slaggal esetleg. "

Az előző válaszodban még ezt írtad, most meg azt, hogy mégiscsak locsolja slaggal. Egyik szavad üti a másikat.

Ha lelocsolja slaggal csak büdösebb lesz a kutya, mintha kb megázott volna az esőben.

2016. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Rudy!


Képzeld el,hogy kutyakozmetikus vagyok és nagytestűek is járnak szimpla fürdetésre is a kozmetikába! Bele férnek a kádba, képzeled el egy Újfundlandi,Kau,Káj,leonbergi és egyéb fajták is járnak kozmetikába, mindegyik elfér és normális. Idegen környezetben,gazda nélkül a nagytestűek is békések egyik se akarja megenni a kozmetikust.


Ha meg igen létezik szájkosár,póráz és ki lehet kötni. Minden megoldható hidd el ;)

Bár eddig a kistestűek akartak megenni mint sem a nagyok :D

2016. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%

Annyi okos barom osszegyul itt,hogy az mar faj.

Azt akartam mondani es szerintem aki akarta megertedde de az ilyen pihent agyu bunkok belekotnek: Hogy CSAK slaggal folosleges...

Egyik sem kepes egy hasznalhato tanacsot adni a kerdezonek de beleugatni masok valaszaba azt tudtok,raadasul hulyesegeket.

Utolso,gratulalok ha te KAJ-t es Kangalt is kozmetikazol bar kotve hiszem,hogy akinek ilyen kutyaja van az kutyakozmetikushoz vinne,elnezem neked hogy picit tuloztal;) de nekem is KAJxKangal van es sok haveromnak ebbol a ket fajbol ugyhogy tudom mit beszelek.

Na de itt arrol van szo,amint a kerdesbol kiderul,hogy a kerdezo otthon szerette volna ezt megoldani es biztos vagyok benne,hogy egy lancon tartott kutyarol van szo akinel a szocializalas kimaradt a nevelesbol...

De hat folosleges magyaraznom nektek.

Remelem kerdezo segitettem es akik lepontoztatok bekaphatjatok(megindokolni a lepontozast egy ertelmes ervel tuti nem tudnatok)

2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nyilván túlzok,mikor kiállításra is fel kell készíteni ugyan úgy ezeket a kutyákat,olyankor meg kozmetikába viszik a gazdik.Mivel sokan nem akarnak pluszban foglalkozni ezzel!


Csak példa, őt oktatóm csinálta Kaukázusi.

De nyilván senki nem visz ilyen fajtát kozmetikába :D

Attól,mert te és pár haverod Romániában nem viszitek más még viheti. Neki Közép ázsiai vendége is van amúgy :)

Nem azt mondom,hogy minden ilyen fajtát kozmetikába visznek,de azért vannak akik visznek.


[link]

2016. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért ne vihetné kutyakozmetikushoz az akinek ilyen fajtájú kutyája van? Nyilván törődik a kutyával és nem ki van vágva elhanyagoltan és büdösen a kertbe.

Miért szólod le azokat akik foglalkoznak a kutyájuk ápoltságával?

Nem unod még, hogy minden kérdés alatt leszólod azt, aki valamit nem úgy csinál mint te és minden kérdés alatt csak szítod a vitákat?

2016. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Gratulalok kozmetikus.

Utolso,hozzaszolo nem tidod mit beszelsz ugyhogy pofa be.

Nem azt mondtam,hogy budosen kivagva a kertbe,akimek ilyen kutyaja van szerintem a legkevesebb,hogy meg kell tanulnoa apolni tehat folosleges kozmetikushoz vinni,a KAU az mar masabb picit mert hosszu a szore,nem olyan egyszeru rendbetartani foleg ha kialitasra keszited,tobbseguk meg nem szivesen turi,hogy idegenek babraljanak vele. Na es sokan nem is azert tartjuk ezeket a kutyakat,hogy kiallitason villogjunk vele.

2016. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!