Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németországi kutya keres-kínál...

Németországi kutya keres-kínál oldalt tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

Németországba költöztem és kiskutyát szeretnék venni, és nem tudom melyik internetes németországi oldalról tudnék venni kutyát,mert én nem találok ilyen keres-kínál oldalt.

Szóval ha venni szeretnék hol keresgélhetek a neten?


2016. jún. 3. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tenyésztőt keress...
2016. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Am rohadt sok német magyarországra jár törzskönyves kutyáért.
2016. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nincsenek akkor ilyen oldalak?

Meg milyen papírok kellenek a kutyához? kell törzskönyv?

2016. jún. 3. 17:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Németországban van kutya adó ami kb minden tartományban évi 90 euro körül van. (veszélyes kutyák 900 euro) Na most német országban kötelező a szuka kutyákat ivartalanítani amennyiben nem tenyészállat. Ezért nincsenek ilyen oldalak mert keveréket vagy kiskutyát max. menhelyen találsz átlagjában 150-től 300 euróig. A tenyésztőket hagyjuk borzalom drágák itt. Egyenlőre enyi ha érdekel még valami írj privátba.
2016. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon drágák a kutyák,még ha nem is tenyésztőtől veszed,mi kerestünk kiskutyát (spitz) 1000euró volt...Nem tenyésztőtől. Úgyhogy inkább itthon vettünk tenyésztőtől.
2016. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És hol kerestétek? Neten vagy csak találtatok egy embert akinek kutyája volt?? Ha neten akkor tudnál linkelni?!!
2016. jún. 3. 19:03
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Mit vagy így elkeseredve? Hova sietsz? Ne légy megfontolatlan. Ha elsieted nagyon megbánhatod (tapasztalat). Keress szép lassan jól nézz körül. Van időd,vagy nem? Nagyon fontos a kutya? Szerintem légy alapos minden lehetőséget nézz át mert ha elsieted az minden lesz csak jó nem.
2016. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezért kérnék itt segítséget, mert nem tudom hogy hol kezdjem?!!
2016. jún. 3. 19:22
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj németül ha nem tudsz mert a nélkül nem sokra fogsz menni...
2016. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát akarsz?
2016. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!