Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vakarózik állandóan a...

Miért vakarózik állandóan a kutyám?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon vakarózott főleg a nemi szerve és a könyökénél. Átnéztem a bundáját (vastag bundája van) és toklászt találtam ott, kiszedtem átnéztem még 1x, de a hóna alatt még mindig vakarózik. Átnéztem párszor, a hasa alatt is néztem és az oldalát is átfésültem, de semmi. Se bolha, se kullancs, se toklász. Nem hiszem hogy allergia mert nagyon semmi mást nem evett csak a szokásos tápját. Főleg mozgás közben vakarózik. Dokihoz majd visszük (kb 1 hét) de addig is mit tudok tenni?

Már nem tudom mit keressek vagy mit tegyek. (Kíméljetek az afféle okosságokhoz hogy vigyem rögtön orvoshoz... előre is nyugi vinni fogom, csak tanácsot szeretnék kérni.)



2016. jún. 4. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig akkor allergia. Ha nem irritálja semmi a bőrét...akkor az. Az mindegy, hogy eddig mit evett, attól még kialakulhat az allergia arra a tápra. Sajnos bővebbet csak a doki fog tudni mondani.
2016. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!