Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull jellemzés?

Pitbull jellemzés?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pitbullt. Nagyon megtetszett a fajta.

Tudnátok írni tapasztalatokat, jellemzéseket róla?

Neveléssel kapcsolatban is írhattok.

Kutyasuli kötelező lenne? Vagy én is megtudom nevelni? (Volt már pár kutyám, tapasztalatom is egyre több van)

Családi házhoz, viszonylag nagy udvarunk van, de mindenképp napi 2-3 séta,+pár órás foglalkozás meg lenne.

A válaszokat előre köszönöm!

(Ha valamit kihagytam, kérdezzetek, vagy mondjátok, leírom:))



2016. jún. 6. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tizedik szerintem most is egyetertunk csak talan en nem irtam eleg egyertelmuen a valaszomat:)

Konkretan olyan esetekre gondolok amikor mindket szulo torzskonyves es nincs mas fajta belekeverve.

Szoval ha neked van egy fajtatiszta kutyad torzskonyvel,torzskonyves szuloktol,azt leparoztatod egy szinten torzskonyves kutyaval(ami termeszetesen ugyanolyan fajta mint a tied) de te nem vagy bejegyzett tenyeszto es nem tudsz adni(nem is akarsz es a leendo gazdik sem igenylik) torzskonyvet attol mar azok a kiskutyak miert lennenek "fajtajellegu keverekek" ?! Azok a kiskutyak akik torzskonyves szuloktol szarmaznak de nem bejegyzett tenyesztonel szulettek es nem lett nekuk kiallitva torzskonyv azok nem fajtatisztak? Ne vicceljunk mar:)

2016. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
RudyV, akkor így már értem. :) akkor megint egyetértünk. :D
2016. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 11:22

Nos...nagyon sokan vannak ezen az állásponton , amit leírsz. Megjegyzem, én is.

Csak a neten nőtt emberek hajlamosak időnként felkapni bizonyos állásfoglalásokat és azt hangoztatni. Ez van.

Ismerek tenyésztőt, aki időnként lehoz almot törzskönyvvel a szukáitól. Hogy a szukái egy nagy rakat 0 vézen tekintetében, az nem számít.Tenyészszemlén úgy, ahogy átmennek a munkás részen , tehát tenyészthetők.

Innentől az ideológiája az, családban nem szükséges a munkaképesség az ő fajtájánál, lényeg, hogy szépek a kutyák.

2016. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!