Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan dobermann gazdik,...

Vannak olyan dobermann gazdik, akik nyers hussal etetik a kutyajukat?

Figyelt kérdés

1. Miert tertek at erre a modszerre?

2. Mikortol kezdtek el igy etetni a kutyat?

3. Huson kivul kap meg valamit enni?

4. Milyen hussal etetik a kutyat? Vagy tobb fele van?

Valaki leirna ezt a modszert? Es hogy hogyan eteti a kutyat?mi az elonye es mi a hatranya?mennyi hus kell egy kutyanak/honap?



#Pray-model #nyers hus etetes
2016. jún. 6. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Német juhász gazdi vagyok, de hátha tudok segíteni. :)

1. Allergia miatt tértünk át a BARF-ra.

2. 3 èves kora óta nyersezünk (2 éve).

3. Húson kívül zöldségeket ès gyümölcsöket kap kiegèszítőnek, + kúraszerűen lazacolajat. (Utána kell olvasnod rendesen, mert nem minden zöldséget és gyümölcsöt ehet meg!)

4. DISZNÓT, VADDISZNÓT NEM SZABAD!

az enyém szárnyasallergia miatt nyulat, szarvast, lovat és marhát eszik. De ha nálatok nincs allergia akkor mehet a csirke, kacsa, liba is.


Hátránya nincs,előnye a szebb szőr, egészségesebb kutya. A tápokkal ellentétben itt legalább valóban húst kap a kutya.

Nálunk elmúlt az allergia is. A fogai is szebbek,sokkal energikusabb a kutya. Ne ijedj meg, mert a napi 10 kg kutyacar helyett most csak kétnaponta vagy naponta találsz majd egyet kb. Ennek a kajának a kutya meg tudja emészteni majdnem a 100%-át, amit hasznosít is. Ellentétben a tápokkal és a konzervekkel.

Az, hogy mennyi hús kell az kutyafüggő. Nekem 1 hét alatt 2 kg nyúl fogy úgy,hogy kap mellette kiegészìtőket is. Most pl.mehet a cseresznye is. Almát is lehet adni hetente 1x. Halat is kaphat szintèn heti 1x,csak ne legyen szálkás! Remèlem tudtam segíteni. :) ha van kérdèsed nyugodtan írj rám privibe! :)

2016. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi, hogy ilyen segitokesz vagy! :) Meg fogom pronalni. Nincs allergia, meg semmi ilyen csak nem szivesen etetnem tappal, ha van mas lehetoseg!
2016. jún. 6. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van jó pár BARF-os csoport. Lépjél be valamelyikbe és segítenek is . A húsos etetésnél talán az a hátulütője, hogy kell hozzá mélyhűtő, lehetőleg egy jó húsos beszerzési forrás, ahonnan aránylag kedvező áron tudsz húst rendelni, és kellő türelem a megvásárolt hús adagolásához. Már egyre többen foglalkoznak hús szállításával. Erről is az említett csoportokban tudsz tájékozódni.
2016. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állatosnál lehet venni húst. :)
2016. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, koszonom :) igazabol a prey modell erdekelt, de neten kaptam infot. Nem gondoltam, hogy mar ennyi gazdi tap nelkul etet :)
2016. jún. 7. 06:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyesen etetek évek óta, dobermannjaim vannak. Táp, és hús. gyönyörüek, energikusak, és egészségesek. a legidősebb 12 éves, a legfiatalabb 4 hónapos.
2016. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!