Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom hányt az autóban?

Kutyusom hányt az autóban?

Figyelt kérdés

A kutyusom nagyon nem bíja az autózást. Az állatorvos kb 10-15 percre van de van hogy az oda és a visszaúton is hányt. Eddig 4x utazott autóban. Hogyan lehetne hozzászoktatni az autózáshoz vagy van valami módszer amitöl nem fog hányni?

A válszokat előre is köszi :)



2016. jún. 6. 15:26
1 2
 11/14 elwera ***** válasza:

Én hátul szoktam ülni, ölemben a kutya és az ablakot végig nyitva tartom. Télen is.


Az a helyzet, hogy csukott ablaknál én is rosszul leszek, csak a kutya hamarább. Van ez az autószag, benzinszag, amitől hamar rám jön a hányinger.


Gyerekként be is hánytam nagybátyám autójába így, de felnőttként is egyszer majdnem a párom apjának autójába, aki nem engedte hogy ablakot nyissak hogy huzatot kap a füle. Csak egy kb 35 perces táv volt, de a végére teljesen elfehéredtem és miután kiszálltunk, fél órán át rosszul voltam. Hiába mondtam hogy nem bírom a benzinszagot, rajtam kívül senki sem érezte.


Párom is azt mondja hogy a kocsijába nincs benzinszag, de amikor beülök, nyitva hagyom az ajtót, hogy szellőzzön ki az autó büze egy kicsit. Csak akkor csukom be mikor indulunk, az ablakot viszont muszáj lehúznom. Ha autópályán megyünk akkor csak kicsit, vagy ha nagyon hangos akkor felhúzom, de amint lassabban megyünk, letekerem megint, hogy jöjjön be a levegő.


Kutyám is mindig próbálja kifelé dugni az orrát az ablakon.

2016. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves RudyV, mégis neked mi a *** bajod vam ezzel a módszerrel??? Én 3 menhelyi kutyát szoktattam így az autózáshoz , mostmár ha kocsit látnak nem lehet őket megállítani annyira be akarnak menni :)
2016. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves *** te meg most sem erted a kerdest!?

Nem az volt a kerdes,hogy a kutya fel az autozastol es nem mer beulni az autoba(arra valoban jo a "modszered")

Itt arrol volt szo,hogy a kutya hanyik az autoban. A ketto ket kulon fogalom.

2016. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha folyton hányik akkor az is lehet hogy fél az autótól és amiatt hányik, de mégha 1x hányt volna, de hogy 4x szer így szerintem nem a kaja miatt... A hányáscsillapítóval meg nem terhelném folyton a kutya gyomrát...
2016. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!