Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim ivartalanitattamma de...

Yorkim ivartalanitattamma de kihuztak kozbe 2 elso tejfogat is mert nem hullot ki magatol de elkezdett ranoni a rendes foga is. Mennyi ido mig meg erosodik? Galler is remiszto :D szegenynek.

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hivd fel az allatorvost, o tudja a legbiztosabbat mondani.
2016. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dokinal voltunk tegnap mivel ivartalanitottam a kutyam de kozbe kihuztak a figat is mert 1 eves es nem hzllot ki magatol a tejfoga kerdessem az lett volna hogy tapasztalatott irjatok akinek volt resze benne kztyajaval
2016. jún. 7. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Havanesemnek is ivartalanításnál húzták ki a "felesleges" tefjogait. Nem emlékszem, hogy gyenge lett volna. Aznap habot hányt, de kb. ennyi. Gallért nem adtam rá, hanem egy bébi rugdalódzót fordítva. A hátán voltak a patentok. Azt nem állítom, hogy szerette, de légyegesen kényelmesebb volt neki, mint a gallér. Sétánál persze nem viselte. 10 nap múlva vették ki a varratokat. Addig én nem vittem kutyafuttatóba, csak több, rövidebb pórázas sétára.
2016. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!