Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hete vettem egy japán...

Pár hete vettem egy japán akitát de valami nem stimmel. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A feje elég keskeny és hosszabb szőre van és még hullámos is. A hátsó lábai nak kicsit mintha x állása lenne,lakásban van sokat viszem sétálni és a járása is furcsa kicsit. A nevére sem hallgat mintha süket lenne mikor szólok neki. Ez normális?

2016. jún. 9. 07:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és három és fél hónapos
2016. jún. 9. 07:46
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Tenyésztőtöl vetted néhány százezerért, vagy jófogáson találtad 5000ré?
2016. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a testarányai még változhatnak, ha tapsolsz mellette vagy a tápjában a kaját megcsörgeted, akkor se figyel?
2016. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehany het alatt meg nem fog a nevere hallgatni. Annak azert kell egy kis ido mig megtanulja (vagy megtanitod neki).


Egy kepet kuldthetnel rola, kivancsiva tettel ezzel az X labbal. Hozzateszem a kiskutyak baromi aranytalanul ossze vissza tudnak noni (mienknek volt ket hosszu laba es egy kiskutya teste, aztan a tobbi is hozza nott most mar aranyos).

2016. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
260 euroért vettem törzskönyvel, oltással,utlevéllel,chipel. Első alomból van. Amint haza érek lefotózom. Köszi a válszokat.
2016. jún. 9. 12:22
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék itta hátsója kicsit mintha furcsán nézne ki. Most annyira nem látszik az x az inkább séta közben feltűnő.

2016. jún. 9. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igy ranezesre szerintem nincs baja. Persze jaras kozben nem latom, de egyelore kar aggodalmaskodni. O most novesben van es ossze-vissza no rajta minden es mindenhogy (altalaban a labak nyulnak meg eloszor). Ha nagyon zavar akkor vidd el egy allatorvoshoz (vagy fizikoterapeutahoz) es megmondjak neked ha van valami gond.
2016. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem rég voltunk dokinál teljes vizsgálatot csinált (lábak,fogak,fülek,szemek stb.) és azt mondta semmi probléma csak picit kövér.
2016. jún. 9. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Süketnek meg nem hiszem, hogy süket, pusztán önfejű, elég határozott gazdit igénylő fajta
2016. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja tudom csak azért elég nehéz úgy tanítani hogy vagy tízszer szólni kell mire hajlandó rád nézni :) De azért okos csak ezzel a süketségével nem behívható.
2016. jún. 9. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!