Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320i-t vettem, és a dobon...

BMW 320i-t vettem, és a dobon levő alvázszámot levették festés céljából. Minden stimmel az előző eredetiség vizsgai képei is stimmelnek, annyi a probléma hogy a szegecs amivel vissza rakták nem gyári. Lesz esélyem valaha át iratni az autót a nevemre?

Figyelt kérdés
BMW 320i E36 alvázszám

2015. szept. 15. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Valószínu, hogy nagy"B"-t kap majd. Az még jó.
2015. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kihez kéne elvinnem az autót? KPMet javasolták eddig.
2015. szept. 15. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kihez kéne elvinned?

Eredetiség vizsgálatra kell vinned átírás előtt, ha az előző tulaj nem csináltatta meg.


A KPM sok évvel ezelőtt megszűnt.


Az alvázszám legjobb tudomásom szerint nem egy szegecselt táblán található (legalábbis rendes autón), hanem rendesen beütve valami nem rozsdásodó helyre. Szegecselni az adattáblát szokták, azt meg akár le is szedheted, mert nem kötelező. Ha jól sejtem a rendes alvázszám a jobb oldali toronyba van beütve.

2015. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eredet vizsgan meghuztak. Es igen a jobb oldalo toronyba van, de nekem szegecselve van egy "lapon". Regen csinaltak ilyet nem is az az alvazszamom mint pl. Mas bmw-n.
2015. szept. 15. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, valami AF-es alvázszám?


Én simán visszavinném az eladóhoz, hogy dugja fel magának. Amúgy is neki kellett volna megcsináltatni az eredetiség vizsgálatot, pont az ilyen esetek miatt van kitalálva a dolog.

2015. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik egyáltalán olyan autó amiről roncsolás nélkül eltávolítható az alvázszám?


El se mentem volna megnézni, nem hogy megvenni.

Gondolom az első három hirdetés között volt Ha-hu-n az autó

2015. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!