Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megnézetem a kutyám nem...

Ha megnézetem a kutyám nem kerül pénzbe nem?

Figyelt kérdés

csak elakarom vinni megnézetni.

Először járnék állat orvosnál azért kérdem.egy kutyáról és egy hörcsögöt vinnék. (Semmi baja nincs de biztos ami biztos)pénzbe kerül?


2016. jún. 11. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A vizsgálat pénzbe kerül.
2016. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most került hozzád a kutya? mert ha nincs semmi baja, oltatni akkor is kell, és az is pénzbe fog kerülni.
2016. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A "megnézetem a kutyámat" az állatorvos fordításában azt jelenti, megvizsgálja. Ezért pedig pénzt szoktak kérni.

Orvosa válogatja, ki mennyit.

2016. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha csak megnezi az nem valoszinu,hogy penzbe kerul.
2016. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most kifejezetten nem értem miért kell RudyV-t lepontozni, mert most nem mondtott... Amikor elvittük a kölyökkutyát egy "átnézésre" amikor hozzánkkerült, a mi dokink se kért pénzt... (hozzáteszem a város egyik legjobb rendelőjébe járunk)
2016. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pénzbe kerül, hiszen a doki megvizsgálja, de lehet, hogy van olyan állatorvos, ahol nem.

Nálunk 5000.- Ft a vizsgálat díja, ha kezelés kell, akkor ezen felül.

2016. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hat ez pedig orvostol fugg. Ha egy picit lelkiismeretes,vagy ha nem is de jo uzletember akkor elso alkalommal nem veszen el penzt mert szamit ra,hogy ha valami baj van akkor majd hozza messz es az neki hosszu tavon jovedelem lehet.

Le lehet ertekelni a valaszomat kedves rajongoim akik azt lesitek hova irok,hogy lepontozhassatok ;)

Nem minden allatorvos annyira penzehes szerintem. Ha bemessz es azt mondod itt ez a kutya,szeretned ha ranezne picit es velemenyt mondana akkor tudok olyan allatorvosokat aki nem venne el penzt,elmondana szepen,hogy ez a kutya egeszseges,idonkent menj vissza,feregtelenitsd stb,megnezne az oltasait(ha van egeszsegugyi konyve) es elmondana kovetkezobe mikor kell menj oltasra. Persze az mas ha valami furcsat eszlelne es kulonlegesebb vizsgalatokra lenne szukseg vagy kezelesre...

2016. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

átnézi,ha nincs semmi baj,akkor is a végén azért illik megkérfrzni,hogy mennyivel tartozok?

max rámondja hogy semmivel,nálunk az orvos általában csak megnézésért semmit nem kér!

de 3 utcával arrébb az orvos ha bemész kutya nélkül és megkérdezed hogy milyen tapot ajánl a kutyádnak 3000 ftot elkér!

van külömbség...

azért vigyél pénzt a biztonság kedvéért!

2016. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha jóban vagy az állatorvossal és ő ismeri a kutyádat, te pedig megkéred, hogy nézzen már rá, nyilván nem fog érte pénzt elkérni. De ha elviszed hozzá és kéred, hogy vizsgálja meg, akkor persze, hogy elkéri a pénzt érte. Ahogy az orvos is kap fizetést azért, mert téged megvizsgál.

De mi az, hogy még sosem vitted a kutyát orvoshoz? Eddig sosem adattál be neki oltást és féreghajtót?

2016. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó félre érted...:) Menhelyeről hozzom először lesz kutyám így elöször is fogok járni kutya dokinális :)de a kutyus oltott,chipeltetett,ivartalanított :) csak azért menhelyeről hozom biztos ami biztos :)
2016. jún. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!