Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karalábét lehet adni kutyának?

Karalábét lehet adni kutyának?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet!

De minek? Úgy sem kezd vele semmit!

2016. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet. De ne sokat, mert puffaszt. Az én kutyám imádja!
2016. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti.
2016. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Érdekes!

A mi tacskónk semmi zöldségfélét meg nem evett, nagy ívben kerülte! A husit, a sült és főtt tésztát, trappista sajtot, és hasonlókat igen! Még a sünivel is összekapott, mikor az a maradék trappistát akarta elvinni, de zöldséget, sohasem.

Ezek szerint a kutyák sem egyformák! :))

2016. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én labim szó szerint minden zöldséget és gyümölcsöt imád, kivéve a hagymát, ami mondjuk nem baj, mert az árt a kutyáknak.
2016. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha megeszi lehet de miert akarnal karalabet adni egy kutyanak???
2016. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán mert mint már írtuk, egyes kutyák szeretik, s magas a vitamintartalma???
2016. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

"Szeretik" na jo ezen inkabb nem vitatkoznek,amint egy hasonlo kerdesben lattam a kutyak meg a fagyit is "szeretik" :D

Sok a vitamin? Gondolom a karalabeban talalhato vitaminok a kutyanak letszukseglet :))

2016. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Veled biztos nem nyitok vitát kutyákról s a táplálásukról. Már bocs...
2016. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

9-es ne is:) Mert nagyon valoszinu,hogy mikor nekem mar kutyam volt te meg ki sem tudtad mondani,hogy "kuta". Es szerintem tobbszor harapott meg engem kutya mint ahany ev kutyas tapasztalatod van ;)

Ha meg tevednek akkor csak siman nagyon el vagy tevedve es nem a sajat tapasztalataidat osztod meg itt velunk hanem csak az internetrol szerzett "tudomanyoddal" akarsz itten okosnak tunni .

Amugy kar ezen vitazni,ha te ugy erzed,hogy a kutyad vitaminszuksegletehez nem folosleges a karalabe hat adjad neki(ha nem hasznal nem is arthat:))))

2016. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!