Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kossem be a szajat?

Mivel kossem be a szajat?

Figyelt kérdés
a kutyam megserult es az orvos mondta hogy itthon is kezeljem.a hatso felen van serules,de nem marad nyugton ha hozzaerek es felek hogy meg is kapna mert faj neki.szajkosaram nincs,de valamivel meg valahogy be kene kotnom addig a szajat.

2016. jún. 11. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
póráza vagy egy géz darab is alkalmas erre,nézz neten képeket,ott van,hogy lehet
2016. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már bekösd a száját, francnak nem adott az orvos "tölcsért" a fejére vagy védő ruhát, védő kötést, menj és kérj tőle egyet .
2016. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvos mindenkepp lássa.

Amíg nem,vagy megkapja tőled az elsősegélyt,egy gézszalag, vagy akárbegy nyakkendő is jó.

2016. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tegnapelott voltam orvosnal vele,csak egy het mulvamenjek vissza azt mondta.addig nekem kell a seruleset atkotni meg bekenni kremmel.
2016. jún. 11. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Gallért miért nem kaptál?


jobvan jár mindenki, ha veszel egyet.

2016. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régi lepedőből vágsz egy hosszú csíkot, készítesz rá egy hurkot, és azzal. Ugyanezt lehet gézcsíkkal is megcsinálni, az is jó.

Csak addig legyen rajta, míg kezeled!

2016. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi az otleteket.nem tudom miert nem adott gallert amikor ragja magat neha.meg a serules olyan hogy a csontja egy kis resze kilatszik.de mar gyogyul vissza neki ami leszakadt bor.de tegnap atkotoztem,addig porazzal bekotottem a szajat.csak ezt mindennap kell,joviheten var vissza az orvos.
2016. jún. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!